8 obserwujących
1109 notek
257k odsłon
  60   1

Metody mafijne.

Z każdym dniem Kaczyński ze swoimi funkcjonariuszami pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Oblicze mafijne, swoistą czarną ośmiornicę, która swoimi mackami ogarnęła całą Polskę. Każdy myślał, że Kaczyński doży do stworzenia ustroju na marę dyktatury a jak się dzisiaj okazało, stworzył system mafijny. I to w najbardziej w tego słowa znaczeniu. Maile Dworczyka jasno i wyraziście pokazują jak władza działa. Wszystko opiera się na załatwianiu spraw bez żadnej podstawy prawnej, po znajomości, kumoterstwu, wbrew prawu. Załatwiają sprawy rangi państwowej jakby był to ich swoisty poligon doświadczalny.

Pierwszym jasnym sygnałem, który się już pomału zapomina, były dwie wieże Kaczyńskiego. To najbardziej jaskrawy przykład układów mafijnych. Oczywiście było dużo więcej takich spraw, łapówki w KNF, skok Wołomin, wyprowadzanie milionów ze skarbu państwa. Kaczyński jednak pokazał w jaki sposób chcę dożyć do swoich celów. Poprzez oszustwa, wykorzystywaniu prawa tylko i wyłącznie, żeby siebie zadowolić. Jak inaczej nazwać fakt, że za wykonaną pracę nie opłacił faktury? Mafia właśnie tak działa, coś się robi bezinteresownie, żeby móc pózniej czerpać z koneksji przywileje. Nagrania właśnie to pokazały, zrobisz coś, my będziemy ciebie ochraniać i pozwolić wygodnie żyć. Dodatkowo jest też ochrona ze strony sądu, prokuratury. Włos z głowy Kaczyńskiemu nie spadł, bo jak to w mafii, ma wszystkich w kieszeni. 

Jeśli coś się Kaczyńskiemu nie podoba, ktoś zaczyna go krytykować, podważać jego plany, jest niszczony totalnie. Uruchamia swoich wiernych funkcjonariuszy, żołnierzy, którzy wszelkimi metodami zaczynają swoje barbarzyńskie niszczenie. Kurwizja jest jednym z wielu przykładów w jaki sposób niewygodnych można niszczyć. Tutaj barbarzyńskie metody nie mają granic. Wierni żołnierze, pozbawieni empatii, zrozumienia i odruchów ludzkich, niszczą co im stanie na drodze. Każda metoda jest dobra, pomówienie, kłamstwa, oszustwa, odczłowieczanie, odrealnianie rzeczywistości. To ich broń do niszczenia.

Mafia ma to do siebie, że wszystko robi z bogiem na ustach. Z mottem, że bóg tak chciał. Nie ważne są ludzkie tragedie, ból, cierpienie. Mafie mają do do siebie, że w imię czegoś boskiego, potrafią mordować, niszczyć. Władza w Polsce ma tak samo. Obca im empatia, ludzkie tragedie, oni chcą czegoś co dla normalnego człowieka jest barbarzyństwem, dla nich swoistym kodeksem postępowania. Nawet najbardziej ohydne, paskudne, perfidne sprawy, czyny potrafią rozgrzeszyć. Tak jest i teraz. Niszczą człowieka, by za chwile klęczeć i się modlić. Dla nich wszelkie sakramenty są tylko od górnym, nic nie znaczącym elementem, narzuconym przez kogoś, którego nie akceptują, bo mają swój dekalog, swoje wyobrażenie o grzechu, gdzie kogoś opluć, odczłowieczyć, zniszczyć jest wpisane w ich religijność. Nawet prosta sprawa, nie kradnij, nie cudzołóż, to tylko znaczenie bez znaczenia. 

Dzisiaj Polska to kraj rządzony przez mafię. I to najgorszą z najgorszych, bo pod płaszczykiem patriotyzmu, tolerancji, akceptacji innych, szacunku do poglądów, pokazuję brutalność, chamstwo i barbarzyństwo. Tylko w głowach ludzi mafii potrafił się zrodzić pomysł, by brutalnie bić kobiety. Tylko najgorsze oprychy, którzy mienią się patriotami a są żołnierzami mafii, faszyzmem okazują swój stosunek do Polski. Kaczyński nie miał zamiaru stworzyć jakiejkolwiek dyktatury, on od początku chciał mieć swoją własną mafię, która swoimi mackami oplotła wszystko i wszystkich. 


Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale