7 obserwujących
1217 notek
275k odsłon
  79   0

Kobieta od kotletów mielonych wyrokuje.

Po co był i jest potrzebny Kaczyńskiemu  "trybunał konstytucyjny"? No właśnie po to, żeby wszystkie niewygodne rzeczy mogły być albo uchylane lub po prostu zaakceptowane. Do tego ten trybunał jest władzy potrzebny i dlatego był to też najważniejszy cel do całkowitego przejęcia i opanowania.  Wsadzono ludzi łamiąc konstytucję, wbrew nie tylko już standardom uczciwości, ale co najgorsze, zrobiono to w perfidny i chamski sposób. Szybko w totalnym pośpiechu, bo takie było oczekiwanie Kaczyńskiego. Ten pośpiech był jemu potrzebny do ustanowienia nowych praw, które musiał zmienić, bo uwierały w spełnieniu tego co zamierzał. 

Polska jest dzisiaj w rękach szaleńców. Decyzje zapadają wbrew wszelkiej logice i niezgodnie z Konstytucją i prawem. Decyzje co jest słuszne i po myśli władzy zapadają w kuchni kobiety, która przez swoją uległość orzeczenie wyda bez mrugnięcia okiem. Stan ten jest już na tyle niebezpieczny, że godzi to w interes Polski i jest swoistym sabotażem ustrojowym. Z każdym dniem kobieta od mielonych kotletów orzeka wbrew prawu i Konstytucji. To co uwiera Kaczyńskiego, ona orzeka, że trzeba albo to zmienić, albo uchwalić na nowo. 

Dzisiaj swoimi decyzjami kobieta towarzyska wyprowadziła tak naprawdę Polskę z Unii. Co do tego już nie ma żadnej wątpliwości. Ze strony Kaczyńskiego taka decyzja była tylko kwestią czasu. Za moment odkrycie towarzyskie orzeknie, że Polsce należą się miliardy z Unii i Polska nie musi już wpłacać do unijnej kasy żadnych pieniędzy. Dodatkowo wyda opinie, że jeśli pieniędzy nie ma, to jest to pretekst do opuszczenia Unii. To będzie właśnie metoda Kaczyńskiego na Polexit. To kobieta od mielonych kotletów przyklepywać będzie dalsze losy Polski. Pan z Nowogrodzkiej już nauczony doświadczeniami, wie, że żadnych głośnych protestów na ulicach z tego powodu nie będzie. Przemaszeruje hołota z dwa razy ulicami i na tym się wszystko zakończy. Polexit wszedł w fazę jak teraz wytłumaczyć ciemnocie dlaczego będą musieli starać się o paszporty. Jakby tego było mało, w sondażach zadziała się rzecz bardzo istotna i to też przyspieszyło Polexit. Młodzi z każdym miesiącem mniej popierają bycie Polski w Unii. 

Kaczyński na to wszystko wskazuję, na wiosnę ogłosi nowe wybory. Musi to zrobić, gdyż inflacja i drożyzna za chwilę może być dla niego na tyle niebezpieczna, że sondażowo będzie totalny upadek. Owszem, zostanie na pierwszym miejscu, jednak wygrana nie pozwoli mu na spokojne rządzenie. I własnie tutaj kobieta od mielonego w razie czego przyjdzie Kaczyńskiemu z pomocą. Swoją decyzją może unieważnić wybory, nie na terenie całego kraju, lecz tam gdzie upadek starego dziada będzie znaczący. To ona zadecyduję, czy wygrana jest prawidłowa a jeśli nie, to czy wygrany może otrzymać mandat poselski lub senatorski. Po co jakieś cuda nad urnami skoro odkrycie może szybko i łatwo zadecydować o wygranej pana z Nowogrodzkiej. 

Kaczyński przy obiedzie Polskę wyprowadził z Unii. Przy deserze ustalił warunki swojej wygranej wyborach. Następnie wspólnie, może przy podwieczorku orzekną, że demokracja jest niezgodna z konstytucją. Opcji maja i możliwości bardzo dużo. Nie cofną się już przed niczym. Ona nie będzie miała zahamowań a on to wykorzysta. Bezwzględnie i brutalnie. Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale