0 obserwujących
4 notki
4312 odsłon
218 odsłon

Największa współczesna zbrodnia

Wykop Skomentuj4

Mamy dziś 18 maja 2016r mija już 11 dzień od dokonania przez nieznanych sprawców największej współczesnej zbrodni. A wszystkie media milczą!

Ktoś uprowadził 200tys. opozycjonistów z sobotniego marszu KOD. Tak nieprawdopodobnej zbrodni nie dokonał żaden współczesny reżim. O losach tych ludzi absolutnie nic nie wiemy, ale z ogromnym prawdopodobieństwem możemy stwierdzić, że odpowiada za to obecny reżim siepaczy Kaczafiego.

W tej chwili należy zadać bardzo zasadne pytanie, dlaczego policja nie zabezpieczyła tego marszu? Dlaczego policja nie pilnowała tych ludzi, przecież gdyby była na miejscu może do tej zbrodni by nie doszło.

Warto tu przypomnieć, że w czasach, gdy demokracja jeszcze działała, policja bardzo dokładnie zabezpieczała marsze.  Poniższe filmik ukazuje, z jaką troską policjanci dbali o uczestników Marszu Niepodległości. Wyraźnie w 20 minucie widzimy, jak oddział policji wbija się przyjaźnie w tłum, oczywiście robi to aby sprawdzić czy wszyscy uczestnicy jeszcze są. Policjanci są tak skrupulatni, że gdy odblokowali marsz ponownie wbili się w tłum, bowiem chcieli sprawdzić czy nie zaszła jakaś pomyłka przy liczeniu. Przykre tylko, że fashystowscy uczestnicy marszu nie potrafili docenić tej troski o ich bezpieczeństwo i zaczęli wykrzykiwać nieprzyjemne słowa w stronę policji, która mimo to stała na straży ich porządku.

 

Największa współczesna zbrodnia

 

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale