0 obserwujących
105 notek
22k odsłony
  144   0

TEORIE SPISKOWE - KORONAVIRUS - Takie Tam

Opcje są trzy:
1. Rządzą nami IDIOCI (w to nie bardzo wierzę)
2. Rządzą nami ludzie INTELIGENTNI ale spanikowani ( w panice robi się dużo głupich rzeczy, wiem coś o tym z autopsji)
3. Rządzą nami ludzie INTELIGENTNI, WYRACHOWANI, mający PLAN przejęcia za bezcen majątków hotelarzy, kurortów narciarskich itd.
Osobiście skłaniałem się do Opcji trzeciej, ale po ZAMIESZANIU z Godziną policyjną w Sylwestra, to ja już Sam nie wiem :( chyba opcja nr 2?
Wygląda na to, że Rząd który wybrał SUWEREN (Naród jakby ktoś nie wiedział), Nie WIE CO ROBI!!!!!

Poniżej dla podjęcia decyzji o którą OPCJĘ chodzi, przytaczam fragment artykułu Łukasza Warzechy "Zakopane, bunt przedsiębiorców i Morawiecki u „Sowy” zamieszczonego na WEI w dniu dzisiejszym.

"Szukając wyjaśnienia działań władzy, warto jednak również sięgnąć do nieco już zapomnianego nagrania z restauracji „Sowa & Przyjaciele” – jedynego, na którym pojawia się Mateusz Morawiecki. Obecny premier mówił między innymi:

    Mam absolutnie pozytywne zdanie o Merklowej, Sarkozym czy jak się ten nowy nazywa… Hollande i tak dalej. Że oni w takim świecie, jak dzisiaj są, gdzie przez pięćdziesiąt lat ludziom się wydawało, że zawsze będzie lepiej, emerytury będą dość wysokie, żyć będziemy coraz dłużej, służba zdrowia będzie za darmo k…a i edukacja za darmo, oni tą krzywą, która – wiesz – tak szła co do oczekiwań, oni muszą ją odkręcić, nie. […] To co robi Merkelowa… Ona działa na najważniejszych rzeczach społeczeństwa, czyli oczekiwaniach. Management of expectations. Jak ludzie ci zap…ją za miskę ryżu, jak było w czasach po drugiej wojnie światowej i w trakcie, to wtedy gospodarka cała się odbudowała. […]

    My nie wiemy, ale być może zakończy się to dobrze, jeżeli my, ludzie, we the people, w Niemczech… czy… czy w Hiszpanii i tak dalej, we Francji, zrozumiemy, że musimy obniżyć nasze oczekiwania, bo jak obniżymy, to w ślad za tym wszystko pójdzie dobrze, się da zreperować. Będziemy zapier…ć i rowy k…a kopać, a drudzy będą zakopywać, będziemy zadowoleni. Będziemy wtedy my jako ludzie mniejsze firmy mieć, emerytury. Mniejsze oczekiwania. "

Pamiętać należy jednak że każdy ma prawo zmienić poglądy ;)

Niestety  ***** *** i **    to za mało :(      (Dla nie zorientowanych tłumaczenie ;) LUBIĆ PiS i PO

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale