Zostaw za sobą piękna ślady...
Szczęście to codzienne odczuwanie własnego wolnego istnienia
149 obserwujących
1552 notki
1202k odsłony
  442   0

Dlaczego plujecie na Polskę a stąd nie wyjeżdżacie?

Minęła kampania wyborcza, w której znów pojawiły się antypolskie plewy i to zarówno u polityków totalnej opozycji, jak i wszelkiej maści celebrytów, reżyserów, aktorów, pisarzy, próżnych intelektualistów, naukowców i innych z obszarów społeczno-politycznego funkcjonowania państwa. A najbardziej wyrazistymi plewami są targowickie plewa zdradzające naszą Ojczyznę na arenie międzynarodowej a szczególnie w Unii Europejskiej oraz te, które gardzą Polską i Polakami, gardzą nami wszystkimi.

Cały czas, coraz bardziej mam po prostu już dość tych wszystkich, dla których Polska to nienormalność! Mam dość tych wszystkich, którzy nie szanują moich przodków, mojej wiary, mojej historii, mojej tradycji, mojego języka, mojej Polski. 

Oglądając i słuchając ich popisów w czasie kampanii wyborczej, ale w sumie od 30 lat, mam serdecznie dość widoku tych ich roześmianych gęb przypominających mi szpetne świńskie mordy nawiedzone przez złego ducha hipokryzji, kłamstwa, morderstwa, zła, konsumpcjonizmu, relatywizmu, warcholstwa, emocjonalnej pustki, mitomaństwa, postmodernizmu, globalizmu, syjo-komuno-lewactwa i... wprost szaleństwa... Chwilami miałbym ochotę po prostu najzwyczajniej w świecie odczuć satysfakcję z ostatecznego ich polityczno-społecznego upadku, chciałbym z tego powodu widzieć ich cierpienie i strach w ich oczach... 

I tak naprawdę mam jedne wielkie zastrzeżenie do rządów PiS-u (ZP) ostatnich 4 lat, które mogę ująć w pytaniu: Dlaczego PiS nie wprowadził programu CELA+? Co prawda były jakieś komisje sejmowe, ale tak naprawdę nic z nich nie wynikało. Dlaczego pozwolono "chodzić po wolności" twórcom i beneficjentom wszystkich afer PO-PSL, a były ich setki a nawet tysiące. I co? Ano nic, oprócz wyroku dla małżeństwa P za Aferę Amber Gold, choć chyba wszyscy wiemy, że byli oni tylko klasycznym "słupem". Nic nowego też nie dowiedzieliśmy się o przyczynach tragedii smoleńskiej, nie poznaliśmy też tekstu Aneksu do Raportu z Likwidacji WSI - co w tym Aneksie takiego jest, że wszyscy się go boją? 

PiS ponownie wygrał wybory i bardzo dobrze, choć będzie trudniej rządzić przy braku większości w Senacie, ale i to jest do pokonania, bo znów będziemy mieli nasze rządy. Mam też nadzieję (choć coraz mniejszą), że jednak program CELA + choć ruszy z miejsca. 

Patrząc jednak na tę naszą beznadziejną i zdradliwą oraz miałką intelektualnie opozycję czuję zawsze wściekłość, która na szczęście bardzo szybko przeradza się w smutek, politowanie i współczucie dla nich... Wiem, że są tak przesyceni małością zła, iż tylko wielkość dobra może ich zmienić. Zawsze jest na to czas, w każdej chwili, każdego dnia... Muszą tego jednak chcieć, choć intencjonalnie wykazać się wolą wyznania wyrządzonych przez nich krzywd i ich naprawienia... 

A jak tego nie chcą, jak im się nie podoba polskość i moja Ojczyzna, jak jej nienawidzą to... niech stąd wyp.... ! Dla nich nie ma miejsca na polskiej, naszej ziemi! Jeżeli tak uwielbiają babrać się w fecesach to niech sobie szukają swojego chlewu gdzie indziej a nie budują go w Polsce. 

Ileż to już razy co niektórzy "znani" przeciwnicy PiS deklarowali, że gdy obejmie on władzę w Polsce to z niej wyjadą... Wskażcie mi choć jednego takiego emigranta politycznego! Nie ma, bo oni dobrze wiedzą, że poza Polską byliby nikim a tutaj mogą bezpiecznie czuć się jakimiś autorytetami, ludźmi opininośnymi i opiniotwórczymi. Oczywiście w tym swoim antypisizmie są infantylni i po prostu śmiesznie głupi a to narasta w miarę jak tracą swoje wpływy. Ta ich frustracja jeszcze zwiększa ich nienawiść do Polaków i Polski.  

Dla tych ludzi nie ma miejsca w Polsce i dobrze by było, aby jednak wyemigrowali z tego zaściankowego, ksenofobicznego, katolickiego i "totalitarnego" państwa gdzieś na zachód lub wschód Europy. 

Proszę więc i błagam... 

Może wśród Niemców, Francuzów, Hiszpanów, Brytyjczyków, Holendrów, Szwedów, Włochów, Rosjan, Żydów i innych będzie wam lepiej... Wszak tam już nie będziecie musieli znosić tych znienawidzonych Polaków, tej chorej dla was Polski! Tam wam będzie dobrze, będziecie kochani, każdy was przyjmie zapewne z wielką ochotą... Wasza nienawiść do Polaków zamieni się w miłość do Niemców, Francuzów, Żydów i innych... Będziecie w końcu szczęśliwi a my - Polacy może kiedyś wam wybaczymy... Może... 

A na tej emigracji zobaczycie jak wygląda ten wasz wyśniony świat, świat bez przemocy i faszystowskiego populizmu, świat spokoju i bez rozlewu krwi na ulicach, świat naprawdę demokratyczny i wolny... No i życzę sobie abyście pojechali do Niemiec, Hiszpanii, Holandii czy innych spokojnych krajów. Życzę wam spotkania z multi-kulturą i islamistami wieczorową porą w miejscach niedostępnych dla rodzimej społeczności. Życzę wam widoków rodem ze Stanu Wojennego, gdzie wojsko i policja jest niemal zawsze na ulicach miast europejskich. Życzę wam abyście wreszcie zobaczyli na czym polega europejska samorządność, tolerancjonizm i pluralizm. 

A jak już to wszystko zobaczycie na własne oczy i będziecie chcieli jak najszybciej wrócić do Polski, to tylko na kolanach prosząc nas o wybaczenie. 


Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

Lubię to! Skomentuj16 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo