Zatrzymaj chorobę Alzheimera
Od kilkudziesięciu lat wmawia się pacjentom chorym na chorobę Alzheimera, że nic z tym nie można zrobić. Od paru lat dr. Dale E. Bredesen próbuje się przebić z informacją o procedurze, która pozwala zatrzymać a nawet cofnąć chorobę, we wstępnych fazach.
2 obserwujących
96 notek
65k odsłon
975 odsłon

Minister zdrowia do zwolnienia

Wykop Skomentuj13

Straszny prezent gwiazdkowy dał nam minister zdrowia. Wydał rozporządzenie, w którym zwiększył limit promieniowania niejonizującego w Polsce 100 krotnie z 0,1 W/m2 na 10 W/m2 dla wysokich częstotliwości. Obowiązywać będzie od 1 stycznia 2020 r. Rozporządzenie przeniesiono w letniej megaustawie z kompetencji ministerstwa środowiska, oficjalnie argumentując, że minister zdrowia lepiej się o nasze zdrowie zatroszczy. Znamy już inną wersję, z której wynika, że ministerstwo środowiska nie zgadzało się na 100 krotne zwiększenie promieniowania, zresztą dawnego ministra już nie ma w powyborczym rządzie. Nie zgadzali się także naukowcy z Instytutu Medycyny Pracy. Ich raport ukrywany był i stał się dostępny publicznie dopiero po uchwaleniu megaustawy przez sejm. W trakcie grudniowych konsultacji społecznych opinie zarówno instytucji naukowych jak i opinie osób prywatnych zostały całkowicie zlekceważone. Na dodatek skrócono konsultacje z 3 do 2 tygodni.

Z takim podejściem do zdrowia nie spotkałem się przez całe swoje życie.

Z obecnym ministrem zdrowia trzeba się pożegnać i to jak najszybciej, a wszystkie jego działania przejrzeć i naprawić, póki nie jest za późno.


https://www.salon24.pl/u/krzysztofkuklinski/1006718,prezydent-a-duda-stracil-wlasnie-50-tys-glosow

Wykop Skomentuj13
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo