Zatrzymaj chorobę Alzheimera
Od kilkudziesięciu lat wmawia się pacjentom chorym na chorobę Alzheimera, że nic z tym nie można zrobić. Od paru lat dr. Dale E. Bredesen próbuje się przebić z informacją o procedurze, która pozwala zatrzymać a nawet cofnąć chorobę, we wstępnych fazach.
2 obserwujących
107 notek
71k odsłon
1016 odsłon

Światowy protest Stop 5g już niedługo

Wykop Skomentuj4

    Już niedługo, 25 stycznia, odbędzie się światowy dzień protestu przeciw zwiększaniu ekspozycji ludzi na promieniowanie radiowe i mikrofalowe, a także przeciw eksperymentowaniu na ludziach z wykorzystywaniem nowych fal, czyli tych mierzonych w milimetrach. Jak zareagujemy na ten eksperyment nikt jeszcze nie wie, ale rząd i lobbyści przemysłu wpadli w amok i już uruchamiają technologię 5g w wielu polskich miastach. Mają przy tym w nosie opinie polskich naukowców z tak znanych instytutów naukowych jak: IMP, CIOP, WIHE, uczelni: WAT, PWr i organizacji: PTBR.

Minister z Belgii zapowiedziała, że w Brukseli ludzie nie będą traktowani jak świnki morskie i nie podda ich eksperymentom. Dzieje się tak już w wielu miastach, niestety więcej miast ruszyło z eksperymentowaniem bezpośrednio na ludziach.

Każdego z dziennikarzy, który w ten dzień będzie pisał o protestach, proszę bardzo o zapoznanie się z tym materiałem/apelem.

We wcześniejszych artykułach pisałem o tym, co wyprawia polski rząd. 25 stycznia protestować będą setki miast na całym świecie. Dlatego myślę, że apel podpisany przez naukowców z całego świata, będzie najlepszą pomocą dla Was. Nie dajcie się naciskom rządu, telekomów itp.

Pokażcie, że cenzura w tej sprawie, o której niedawno pisałem, nie będzie tym razem skuteczna.

Piszcie proszę prawdę, nie cytujcie materiałów propagandowych, przygotowanych przez ministra cyfryzacji i Instytut Łączności.

Protesty nie są liczne, bo ludzie lubią gadżety i nowe technologie, a są ogłupiani przez przemysł w kwestiach wpływu pola elektromagnetycznego na zdrowie.

Dlatego tak ważne jest, aby ludzie, którzy będą o tym pisać, poznali apel specjalistów w tej dziedzinie.

https://www.5gspaceappeal.org/s/Midzynarodowy_Apel_O_Powstrzymanie_5g_Na_Ziemi_I-W_Przestrzeni_Kosmicznej-kt4y.pdf

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Technologie