208 obserwujących
3086 notek
6040k odsłon
  120   0

Nastrój creator

Cicho i smutnawo. Myszactwo pojechało do Innej Babci, koty jakoś jeszcze milczą. Szukając nastroju grzebię w fotkach, które córa robiła parę dni temu. Miały być piękne, więc doradziłem jej, by zapisywała w formacie RAW...

Mysz zezłościła się potem mocno, bo spostrzegła, że nie ma żadnego programu potrafiącego otworzyć RAWa. Ściągnęła sobie, ale, drań jedeń, zainstalować się nie chciał. Wrzuciłem fotki do siebie - i okazało się, że kolory mają poniekąd losowe. Córa obraziła się na dobre i o fotkach zapomniała.

Podłubałem. Fotki są teraz prawdziwsze, ale za to - jakby mniej piękne...

 


image

image

image

image

 

PS. Każdy kreuje świąteczny nastrój, jak potrafi najlepiej. Przed kwadransem PAP opublikowała list... podlaskiego SanEpidu: "Jak nie przejeść się w święta".

Nakładajmy na talerz mniejsze porcje potraw wigilijnych i świątecznych a przejedzeni, pójdźmy na spacer (...) zjeść dobrze nie oznacza zjeść dużo (...) wszelkie potrawy, zwłaszcza wigilijne, najlepiej smakują właśnie w tym dniu, a nie przez kilka następnych (...) w czasie świąt przeciętnie spożywamy 5-6 tys. kalorii dziennie - przynajmniej dwa razy więcej, niż wynosi dzienne zapotrzebowanie. Zatem może zamiast czterech - wystarczą dwa pierogi z kapustą, a dwie porcje ryby niech zastąpi jedna (...) przy jedzeniu nie spieszyć się. Okazuje się bowiem, że mózg dopiero po ok. 20 min. od rozpoczęcia posiłku wysyła sygnał do żołądka, że jest najedzony".
Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale