Blog
lestat
lestat
121 obserwujących 2621 notek 2064871 odsłon
lestat, 2 lutego 2018 r.

Morawiecki historyk

Wszystkie zbrodnie, wszystkie ofiary, wszystko, co stało się w II wojnie światowej – odpowiedzialność za to wszystko ponoszą Niemcy - rzecze Premier.


Japończycy ze swoimi zbrodniami ?

Sowieci ze zbrodniami ? 


Ten dzień się chyba nie skończy a Pan Morawiecki niech  lepiej mówi  o elektryfikacji chowu chomika albo cyfryzacji gry w kapsle - sensu bedzie więcej niz to co dziś z siebie na temat historii "wydala" .

https://www.salon24.pl/u/lestat/841111,po-prostu-wszystko-opada-geniusze-z-pis-o-iq-80Opublikowano: 02.02.2018 17:13. Ostatnia aktualizacja: 02.02.2018 17:39.
Autor: lestat
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

W związku z końcem postkomunistów,a poszerzeniem pojęcia lewica oraz uznaniem Gierka za patriotę - odkurzam znaczek sprzed 35 lat image "Za nic bym nie chciał , aby uważano mnie za człowieka poważnego , bo w obecności tzw. poważnych ludzi dzieci bawia się bez wigoru i radości , kobiety przestają być zalotne , wojskowi nie chcą opowiadac pieprznych anegdot , maski zdejmuja lub nadziewają w ich obecności tylko ludzie smutni. A na dodatek - durnie są zawsze poważni. counter
free counters Jeden z tych poważnych wygłosił najgłupsze zdanie w salonie na mój temat "dyskomfort części dyskutantów wynikający z tej wprost niemożliwej już do banalizowania, relatywizowania czy tym bardziej ignorowania kompromitacji PO, wzrósł niepomiernie i manifestuje się w sposób różnoraki. Jedni fundują nam różnego rodzaju divertissement w postaci zagadek...."

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Harcownik  Zatem tym bardziej czekam na szczegółowa notkę o tym temacie. a bajdełejem to...
  • @Harcownik  Prosze napisać o tym osobną notkę . Na razie to tylko powielenie bardzo...
  • @Piotr Występ  Tekst ma dobrych 6-7 lat . teraz było tylko kopiuj wklej . Wstęp był po to...

Tematy w dziale