lestat
Za nic bym nie chciał, aby uważano mnie za człowieka poważnego, bo w obecności poważnych ludzi dzieci bawią się bez wigoru i radości, kobiety przestają być zalotne, maski zdejmują w ich obecności tylko ludzie smutni.A na dodatek - durnie są zawsze poważni
127 obserwujących
2642 notki
2179k odsłon
  1263   0

Najważniejsze w Salonie 24 to fekalia

Miałem nie pisać nowych notek w S24 ale zrobię wyjatek .

Ot ponad dwa latat temu jakiś koles miał jakieś zwidy , przeczucia , odczucia nad ranem , to mu się notka machnęła .


https://naszeblogi.pl/65422-zadamy-wolnego-miasta-gdansk


Taka bez ładu składu , faktów ot koleś ma takie wizje czy natręctwa. Wolny kraj można sobie składać literki jak się chce.

Pisze sobie koleś tak 


A tymczasem komediowo – kryminalny prezydent Gdańska Adamowicz, wraz ze swoim przyjacielem, również kryminalnym, prezydentem Sopotu, Karnowskim, rozpoczęli akcję wbijania słupów granicznych przedwojennego Freie Stadt Danzig.

Przypominam, że Sopot, wówczas Zoppot, był integralną częścią wolnego miasta.


Oczywiście żadnej takiej akcjii nie było i jedyny tekst o tej akcji to natręctwa na blogu u kolesia , ale co za problem to wrzucić ? Rzucić fekaliami a nuż cos się przylepi ?

Najzabawniejsze w tym tekscie jest to , że Karnol prezydent Sopotu , zdecydowanie i jednoznacznie odmówił postawienia repliki kamienia granicznego pomiedzy II RP a WMG . Kamień stał w Sopocie przy potoku Swelina. 

Rozmawiałem z Karnolem pare lat temu o tym - jeszcze za rządów peło - stary rzekł zrobią z nas po prostu hitlerowców a te twoje argumenty , ze kamień był powodem do dumy dla Polaków nieważny  - tu fragment mojego wpisu wprzed lat w S24 

od strony Orłowa powód do dumy z wywalczonego miejsca Polski nad Bałtykiem wschodnia granica Polski nad Bałtykiem po I światowej , od strony Sopotu WMG złość niemiecka nad korytarzem.

Replika istnieje – zgody na jej umieszczenie przez władze Sopotu nie ma – obawa przed głosami że gloryfikuje się WMG - choc kamień przed II wojną światową był powodem do dumy Polaków z wywalczonego miejsca nad Bałtykiem .


W sumie dalej mi się nie chce - fragmenty niesprawdzonych fantasmagorii  kolesia , obrzucanie fekaliami Budynia i Karnola , sa teraz sprawdzonymi faktami i  argumentami w notce innej osoby , notce która zalicza top S24 . 


tyle .


Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale