Gorące tematy:

9 obserwujących
18 notek
25k odsłon
319 odsłon

Memento mori...

Wykop Skomentuj6

Powtórzę za blogerem Braterstwo.org:

"CZY NARÓD KTÓRY POZWALA RZĄDZIĆ SOBĄ GARSTCE NAJGORSZYCH KANALII I ZDRAJCÓW ZASŁUGUJE NA WOLNOŚĆ?

POLSKĄ RZĄDZĄ ZDRAJCY DOWODÓW NA TO JEST WIELE POLSKA JEST POD OKUPACJĄ A OKUPANTAMI SĄ NAJGORSI NASI WROGOWIE RUSKI NIEMCY I KORPORACJE ORAZ ZDRAJCY KTÓRZY IM SŁUŻĄ I NAS MORDUJĄ Od dawna namawiam do zjednoczenia w Braterstwie wszystkich osób i organizacji ponad i poza podziałami w jednym celu wyeliminowania rządzących zdrajców. Oraz stworzenia i wprowadzenia nowego systemu państwa eliminującego patologie i wprowadzającego zdrowe uczciwe rozwojowe zasady. TU JEST KOMPLEKSOWY PROJEKT I PLAN WYZWOLENIA ODZYSKANIA I BUDOWY NOWEJ NARODOWEJ DEMOKRACJI I POLSKI
http://braterstwo.org/braterstwo-rwbp/69-plan-wyzwolenia-i-rozwoju-polski
Oczywiście to wstępny projekt. Do wspólnego dopracowania przez wszystkich. Ale problemem jest z-jednoczenie i aktywizowanie liderów i organizacji które mogą to zrealizować. Życie wśród zdrajców, agentów i szpicli w POstalinowskim systemie oraz media celowo dzielące i skłócające naród uniemożliwiają jednoczenie i współdziałanie. A tylko to umożliwi wyzwolenie i odzyskanie naszej ojczyzny.
Natura ludzka jest jaka jest. Ludzie to zwierzęta stadne. Podążają za liderem i w stadzie. Tego się nie zmieni. Nawet Ruski to wiedzieli dlatego wymordowali elity i na ich miejsce wsadzili najgorsze chamy i kanalie. Te chamolity rządzą Polską do dzisiaj. Naród a raczej stado w tym przypadku za nimi podąża. Kluczem do zmian jest zjednoczenie i współpraca elit. Świadomych aktywnych niezależnych osób i organizacji. I wspólne danie narodowi celu, planu i liderów którzy poprowadzą naród do wyzwolenia i odzyskania ojczyzny.
Jedyna przewaga garstki rządzących Polską zdrajców jest to ze oni współpracują, wzajemnie się wspierają i chronią. A tzw. opozycja, przez kompleksy, głupotę, manipulacje nie jest w stanie się z-jednoczyć. A to znaczy że tworzą ją albo durnie albo agenci systemu. Oferuję całkowicie oddolny ruch społeczny, daję wstępny cel, plan i sposób realizacji i co, nic. Nikt nie jest w stanie zaproponować nic lepszego ale też nikt nie wstępuje. Może Polska musi zginąć skoro nie ma liderów ani narodu."

BRATERSTWO.ORG  08:56

http://pmk.salon24.pl/619705,wrak-samolotu-wraca-do-kraju#comment_9708493

 

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale