Pokolenie Apokalipsy
Po pierwsze, BÓG. Po drugie - Ojczyzna.
12 obserwujących
134 notki
107k odsłon
1892 odsłony

Doktor Hubert Czerniak: „Zaczyna się holokaust Polaków”

Wykop Skomentuj11


Zachęcam do zapoznania się z treścią wypowiedzi doktora Czerniaka na temat stanu polskiej służby zdrowia, jak i innych, choćby o budowaniu systemu odpornościowego. Zachęcam także do przesyłania innym Polakom tej treści, za co serdecznie dziękuję. 


Doktor znany jest z holistycznego sposobu leczenia pacjenta. Propaguje naturalne metody leczenia, w tym ziołolecznictwo. Krytykuje niektóre metody leczenia oparte na użyciu silnych syntetycznych chemikaliów, w tym szeroko zakrojonego procesu szczepień. Domaga się rzetelności i fachowości w podejściu do pacjentów, opartego wyłącznie na potwierdzonych, naukowych badaniach, a nie wytycznych lobbistów koncernów farmaceutycznych. 


Pod koniec października 2019 r. doktor z Opoczna został zawieszony na rok wykonywania zawodu przez Okręgowy Sąd Lekarski w Łodzi. „Wypowiedzi te, w opinii sądu, mają charakter antyzdrowotny i charakteryzują się wysoką szkodliwością społeczną” - argumentował sędzia Tadeusz Wójcik.


„Korporacje górą. Fakty, które myśmy przytaczali, uznane zostały za mało wiarygodne. To co jest wiarygodne? Tysiące polskich autystycznych dzieci?” - pytał doktor Czerniak.


Lekarza w trakcie rozpraw sądowych popierało wielu zwolenników przed budynkiem Okręgowej Izby Lekarskiej. Wykop Skomentuj11
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo