Ł. M.
Po pierwsze, BÓG. Po drugie - Ojczyzna.
9 obserwujących
74 notki
42k odsłony
1683 odsłony

Seksedukacja w kolejnej polskiej szkole. Rodzice nic nie wiedzieli

Wykop Skomentuj66

W kolejnej polskiej szkole poddano dzieci przemocy seksualnej. Wszystko bez wiedzy i świadomości rodziców.

Jeden z naszych sympatyków poinformował nas o skandalicznych wydarzeniach, do jakich doszło dwa tygodnie temu w Liceum Ogólnokształcącym nr 8 w Poznaniu. W ramach godziny wychowawczej zafundowano 15 i 16 latkom zajęcia na temat "bezpiecznego seksu". Szczegóły budzą przerażenie.


image


Warsztaty prowadziły dwie "edukatorki" seksualne, które nauczycielka sprowadziła spoza szkoły. Podczas zajęć zapoznano uczniów z różnymi rodzajami seksu oraz zachęcano uczniów do wzajemnej masturbacji:

"wystarczy żeby napletek był naciągany, zsuwany i tak wielokrotnie. Czynność ta jest wykonywana za pomocą ręki partnerki"

tłumaczyły "edukatorki".

Uczniom propagowano również stosowanie środków antykoncepcyjnych a ciąże i rozwój dziecka w łonie matki określano ordynarnie jako "skutek seksu". Od takiego myślenia i rozumowania jest tylko krok do aborcji, która będzie najlepszym rozwiązaniem problemu "niepożądanych skutków" seksu. W trakcie zajęć seks przedstawiono jako zaspokajanie swoich własnych potrzeb i pożądań. Współżycie nie pojawiło się w kontekście miłości, odpowiedzialności i budowania relacji. Słowa nie było również o małżeństwie.

Wszystkiemu przysłuchiwała się wychowawczyni, która w ogóle nie reagowała na deprawacyjne treści głoszone jej podopiecznym. Co więcej, w sprawie zajęć z "edukacji seksualnej" uczniowie zostali postawieni przed faktem dokonanym - nikt nie zapowiedział im, że będą brali udział w tego typu lekcji. Nikt również nie poinformował rodziców, że w klasie ich dzieci będzie przeprowadzone coś takiego.

Właśnie tak działają tzw. "edukatorzy" seksualni - po cichu i bez wiedzy rodziców wchodzą do szkół aby deprawować dzieci. Takich przypadków jak ten z Poznania jest coraz więcej. Do naszej Fundacji wciąż docierają sygnały o kolejnych placówkach, w których dochodzi do zgorszenia. A to nie wszystko.

"Edukatrzy" seksualni i gorszyciele działają coraz śmielej i jeśli tylko mogą to otwarcie głoszą deprawację. Aby zwiększyć swój wpływ i oddziaływanie na społeczeństwo, rekrutują do swojego grona znane z telewizji i gazet osoby, które pomagają im w demoralizacji dzieci. W ostatnim czasie dołączyła do nich modelka i celebrytka Anja Rubik.

To znana w Polsce propagatorka aborcji, która teraz postanowiła zająć się "edukowaniem" seksualnym polskich dzieci aby jeszcze bardziej upowszechnić aborcję wśród młodzieży. Wydała w tym celu książkę "Sexedpl", która jest intensywnie promowana przez sprzyjające deprawatorom media. Co można w niej przeczytać?

„medycyna jasno mówi, że do trzeciego miesiąca płód nie jest jeszcze rozwinięty i nie można mówić o dziecku”.

To stare i klasyczne kłamstwo aborcjonistów, które powielają od lat aby nakłonić jak najwięcej kobiet i nastolatek do aborcji. Tymczasem dziecko w trzecim miesiącu ciąży wygląda tak:


image


Aborcjoniści dalej będą jednak mówić o "płodzie" czy "zlepku komórek" oraz doradzać jak pozbyć się tego niechcianego "zlepka". W książce Anji Rubik otwarcie reklamują się nielegalne w Polsce pigułki aborcyjne. W środku znaleźć można także adresy stron internetowych handlarzy środków poronnych oraz reklamy polskich organizacji proaborcyjnych. A ich krwawy biznes napędza właśnie "edukacja" seksualna.

Anja Rubik pisze w swojej książce, że w krajach, w których wprowadzono legalną aborcję, wykonuje się ich mniej. Ma to być skutek upowszechnienia "edukacji" seksualnej. Nic bardziej mylnego. W Wielkiej Brytanii, po wprowadzeniu deprawacyjnej edukacji seksualnej, liczba aborcji wśród nastolatek wzrosła. Obecnie aż 16% dziewcząt w wieku 18-19 lat i 32% w wieku 20-24 lat ma za sobą zabicie co najmniej jednego nienarodzonego dziecka. Skąd się to wzięło?

Anja Rubik mówi o tym otwarcie:

"uważam, że seks jest fantastyczny i nie zawsze musi być połączony z uczuciem"

to właśnie główny przekaz kierowany do dzieci i młodzieży - rozbudzaj się seksualnie już od najmłodszych lat życia a potem zaspokajaj swoje pożądanie kiedy chcesz, gdzie chcesz i z kim chcesz. Miłość? Szacunek? Odpowiedzialność? Seks nie musi się z tym wiązać - najważniejszy jesteś ty i twój popęd. A niepożądanych "skutków seksu" można się łatwo pozbyć - wystarczy dokonać aborcji. To właśnie słyszą młodzi Polacy od "edukatorów" seksualnych.

"Edukacja seksualna to podstawa. Powinna być w każdej szkole"

zapowiada Rubik. I to już dzieje się w Polsce. W niektórych szkołach, jak w poznańskim liceum, po cichu i bez wiedzy rodziców. Ale wszędzie tam, gdzie lokalne samorządy sprzyjają deprawatorom, programy tzw. "edukacji" seksualnej forsowane są na szeroką skalę. Do wyjątkowo gorszących czynów dochodzi w Gdańsku.

Tamtejsze władze rozpoczęły właśnie "edukowanie" seksualnie uczniów gdańskich liceów. Celem szeroko zakrojonej akcji, finansowanej z pieniędzy mieszkańców, jest promocja rozwiązłości wśród młodzieży oraz oswajanie ich z patologiami seksualnymi, w szczególności z homoseksualizmem. 

Wykop Skomentuj66
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo