Okiem rewolucjonistki i...
Words are like weapons, they betray
9 obserwujących
136 notek
360k odsłon
  1367   1

O polskiej elicie w pigułce! Krótko i (nie) na temat?!

Jeden z najpopularniejszych pisarzy w Polsce - Zygmunt Miłoszewski na antenie TVN 24 w programie „Drugie Śniadanie Mistrzów” wywołał wiele kontrowersji. A wszystko za sprawą wypowiedzi:

 

Mnie tak naprawdę PiS nie dotyka, bo ja jestem zamożny. Moje młodsze dziecko chodzi do prywatnej szkoły, żeby się nie uczyć bez przerwy o Janie Pawle II i o tym, że trzeba gonić geja


Moja żona albo córka gdyby były w niechcianej ciąży - to my następnego dnia będziemy w hotelu w Amsterdamie i jeszcze zrobimy sobie z tego fajną wycieczkę po Europie 

imageBeż komentarza?! Ależ skąd?! Przecież osioł – to ssak z rodziny koniowatych. Charakteryzuje się dużą głową, długimi uszami, cienkim ogonem z kitą na końcu, małymi wymaganiami pokarmowymi i odpornością na brak wody. W symbolice chrześcijańskiej osioł może być symbolem rozpusty, ale też skromności i pokory. W polszczyźnie osioł symbolizuje: głupotę, tępotę (osioł skończony 'kompletny głupiec, dureń').


Ponoć osioł jest gatunkiem zagrożonym. Patrząc na lewo i prawo - aż trudno w to uwierzyć. Zwłaszcza jak czyta się niektóre doniesienia medialne. W sumie żyjemy w czasach - w których już nic nikogo nie powinno dziwić. ...no może poza...? ...poza "historią" innego osła - sprzed kilku lat - Pana Zdzisława, któremu kosmici obiecali zwycięskie cyfry w Dużym Lotku. Niestety kłamali. ...no i może jeszcze z powodu wszystkich osłów, które z wypiekami na ustach czytają rewelacje o innych osłach?!


image

image

image


image
image


Już 16.02.2021 we wtorek o godzinie 11:30 - część II mrocznej historii 9-letniej Żydówki zamordowanej przez Polaka w 1944r.  Z cyklu "niepowiedziane historie - tego naprawdę nie możesz przegapić!"
Zobacz galerię zdjęć:

Lubię to! Skomentuj57 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo