Okiem rewolucjonistki i...
Words are like weapons, they betray
10 obserwujących
145 notek
383k odsłony
  379   0

Polska wieś w strachu przed masowym gwałceniem krów! A Goebbels przewraca sie w grobie!

Z niedowierzaniem patrzyłam na dumę i podniecenie - szefa MSWiA i koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego - podczas ostatniej konferencji prasowej. Głosił "prawdę" prawie jak sam Joseph Goebbels. A wszystko w ramach niestety ale taniej i żałosnej propagandy. Choć mam też wrażenie, że chodziło jednak o coś więcej niż tylko zwykłą propagandę. ...może również o coś - co w zasadzie można nazwać oświeceniem publicznym?  Przekaz poszedł. Polska wieść ma drżeć ze strachu przez imigrantami. Kiedy uda im się wedrzeć do Polski - zaczną od gwałcenia naszych polskich krów. I to wcale nie będzie koniec koszmaru! To dopiero początek nowej sagi lub serialu składającego z ponad tysiąca odcinków kina grozy! Efekt końcowy założony przez pisowską wierchuszkę został osiągnięty. Czyżby?


Już wiadomo, że zdjęcie znalezione w telefonie uchodźcy to stare zdjęcie pornograficzne ściągnięte z internetu. Do tego wiele wątpliwości dotyczących tego - na ile cała akcja to zwykła ustawka nie mająca nic wspólnego z prawdą. I przy tym kuriozalne oświadczenie szefa MON Mariusza Błaszczaka, który stwierdził, że poprawność polityczna nakazuje o tym nie mówić, ale bezpieczeństwo ojczyzny stawia ponad to. ...czyli jedna fotka ściągnięta z internetu jest zagrożeniem dla bezpieczeństwa narodowego? ...czy to nie brzmi jak absurd ale nie z wciągającego filmu grozy tylko z taniej komedii klasy B? Nawet Fakt i Super express jak już wymyśla historie o gwałceniu krów przez polskich rolników - potrafi wówczas wykreować to z o wiele większą finezją.  Zazwyczaj jest mowa o złamanym sercu wieśniaka i chęci wyładowania negatywnych emocji. Czasem można wyczytać też, że wynikało to z uroku rzuconego przez zdradzoną kochankę lub wymuszonego kontaktu z cywilizacją pozaziemską. 


Nikt o zdrowych zmysłach nie wątpi w to, że obecny kryzys emigracyjny na granicy z Białorusią stanowi zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa. Nikt też nie wątpi w to, że wśród tych emigrantów mogą być terroryści. Tylko po co jeszcze dolewać oliwy do ognia - a przy tym wystawiać się na śmieszność? Czemu ma to służyć? ...bo ciemny lud to kupi? Naprawdę? To wszystko można chyba podsumować w jeden sposób. Joseph Goebbels gdyby dziś żył i miał się podpisać pod taką kampanią - raczej powiesiłby się ze wstydu! A ta nieszczęsna krowo-klacz to chyba miś na miarę naszych czasów?! UPS! Ja to powiedziałam na głos?! ....ja to napisałam oficjalnie?!


Patrząc na to z boku - zastanawiam się tylko już nad jednym. Skoro obecna władza jest przekonana o tym, że uchodźcy na granicy białoruskiej czyhają w ukryciu na polskie krowy - kiedy ogłosi, że wie o próbie nawiązywaniu kontaktu przez polskich rolników z cywilizacją pozaziemską? ...i kiedy pojawią się informację o tym, że intencje niezidentyfikowanych obiektów latających są sprzeczne z polską racją stanu i stoją za tym neo-marksistowskie bojówki LGBT potocznie nazywanie przez nie których HOMOKOMANDO?


imageLubię to! Skomentuj30 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka