Madonna Madonna
384
BLOG

Nie było, ale są. 30 ważniejszych zasług Koalicji 13 grudnia i Donalda Tuska

Madonna Madonna Polityka Obserwuj notkę 26
Z cyklu znalezione w sieci komentarze różnych Polaków. Anonimowa wypowiedź nominowana w kategorii - najlepszy komentarz roku 2024! "Dziękujemy władzy za wspaniałe obietnice".

Benzyna po 5.19zl? Nie ma i nie będzie 2) Kwota wolna od podatku do 60tys? Nie ma i nie będzie 3) 30% Podwyżki dla nauczycieli? Nie ma i nie będzie 4) CPK? Nie ma i nie będzie 5) Port przeładunkowy? Nie ma i nie będzie 6) Pożyczka KPO? Nie ma i nie będzie 7) Uśmiechnięta Polska? Nie ma i nie będzie 8) Druga waloryzacja emerytur? Nie ma i nie będzie 9) Zmiana składki zdrowotnej dla przedsiębiorstw? Nie ma i nie będzie 10) Sprawiedliwe wybory do rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa? Nie ma i nie będzie 11) Pomoc dla rolników? Nie ma i nie będzie 12) Babciowe? Nie ma i nie będzie 13) Atom jako źródło energii? Nie ma i nie będzie 14) 0% VAT dla transportu publicznego? Nie ma i nie będzie 15) Fabryka Intel w Polsce? Nie ma i nie będzie 16) Kredyt 0%? Nie ma i nie będzie 17) Orlen? Jest ale wkrótce nie będzie 18) Złoto w NBP? Jest ale wkrótce nie będzie 19) TVP i radio? Jest ale wkrótce nie będzie 20) Poczta Polska? Jest ale wkrótce nie będzie 21) Lekarze i inżynierowie? Nie ma ale wkrótce będą 22) Wiatraczki Siemens? Nie ma ale wkrótce będą 23) Nowe unijne podatki? Nie ma ale wkrótce będą 24) Zniesienie podatku Belki? Jest i nadal będzie 25) Laptopy dla dzieci? Były ale się zmyły 26) Zadania domowe dla dzieci? Były ale się zmyły 27) Wakacje kredytowe? Były ale się zmyły 28) Ekspertyzy dotyczące „legalnych zmian” w TVP? Podobno były ale się zmyły 29) Ekstra pieniądze dla UB i SB? Nie było ale są 30) Rekordowa ilość ministrów (ministra) I wiceministrów vel Bizancjum? Nie było, ale są. To tylko 30 ważniejszych zasług Koalicji 13 grudnia i Donalda Tuska jako szefa rządu RP. Do końca roku jeszcze daleko a sieć już teraz zalewa podsumowanie dotychczasowych "sukcesów". O czym to świadczy?


Pół żartem, pół serio już teraz można zacząć zgłaszać propozycję memów internetowych podsumowujących sukcesy - choć rzeczywiście do końca roku naprawdę daleko! 


image


W kategorii wypowiedź osoby publicznej do historii chyba bez wątpienia w tym roku przejdą słowa byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego - " Wyborcy lubią, jak im się obiecuje. Nawet, jeśli wiadomo, że się tego nie spełni".
Zobacz galerię zdjęć:

Madonna
O mnie Madonna

"Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści." 

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Polityka