Była żona Andrzeja Grabowskiego ujawnia prawdziwe przyczyny rozstania

Andrzej Grabowski, fot. instagram/oficjalny profil aktora
Andrzej Grabowski, fot. instagram/oficjalny profil aktora
Była żona Andrzeja Grabowskiego po latach wyjawiła prawdziwy powód zerwania małżeństwa. Okazało się, że znany aktor jako mąż i ojciec był po prostu... kiepski.

Andrzej Grabowski - aktor

Andrzeja Grabowskiego znamy z filmów i seriali "Świat według Kiepskich”, „Zróbmy sobie wnuka”, "Pitbull" czy „Polityka”. Aktor występuje w roli jurora w „Tańcu z Gwiazdami”. Gwiazdor przez wiele lat był w związku małżeńskim z Anną Tomaszewską. Para rozstała się, a u boku aktora pojawiła się 17 lat młodsza partnerka, z którą niedawno również Grabowski się rozwiódł.

Anna Tomaszewska - żona Grabowskiego

Tomaszewska, również aktorka, po latach udzieliła szczerego wywiadu gazecie "Na żywo", w którym opowiedziała o prawdziwych przyczynach rozwodu z Grabowskim. Dotychczas wszyscy myśleli, że przyczyną była inna kobieta i zdrada popularnego aktora. 

Aktorskie małżeństwo

Grabowski i Tomaszewska poznali się w PWST. Ambitny student długo zabiegał o jej względy. Para pobrała się dopiero w latach 80., wtedy, gdy oboje pracowali już w teatrze. Kobieta, mimo że też grała na scenie, żyła zawsze w cieniu męża. Jak wyznała Tomaszewska, gdy na świat przyszły ich córki, Zuzanna i Katarzyna, wszystkie obowiązki domowe spadły na nią, a mąż w niczym jej nie pomagał. 

- Czasem mnie rzucało. Było mi ciężko. Może nawet chciałam się jako zbuntować? (…) Praktycznie przestał bywać w domu. Już nie bardzo się orientowałam, gdzie jest i dlaczego. Miałam 49 lat i w sposób nieubłagany postanowiłam o siebie zawalczyć. Rozwiedliśmy się – powiedziała Tomaszewska.

Zuzanna i Katarzyna Grabowskie

Córki Andrzeja Grabowskiego poszły w ślady rodziców i również są aktorkami.

W 2008 roku para uzyskała rozwód, a już w 2009 Grabowski ożenił się ponownie, z młodszą od niego o 18 lat Anitą Kruszewską, charakteryzatorką filmową (z którą także się rozwiódł). Obecnie jest w związku z Aldoną Grochal.

ja


Lubię to! Skomentuj38 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura