Grażyna Szapołowska pozowała w Dubaju za pieniądze Polskiej Fundacji Narodowej

Grażyna Szapołowska. fot. Instagram
Grażyna Szapołowska. fot. Instagram
Grażyna Szapołowska została modelką. Poleciała do Dubaju, aby być główną gwiazdą pokazu mody Doroty Goldpoint, który zasponsorowała Polska Fundacja Narodowa.

Grażyna Szapołowska wyleciała do Zjednoczonych Emiratów Arabskich na tamtejszy tydzień mody. Zaprezentowała się na pokazie polskiej projektantki Doroty Goldpoint sponsorowanym przez PFN. Później korzystała z uroków Dubaju.

Zobacz także: Lotto zagra w kosza o medal w Paryżu

Grażyna Szapołowska na pokazie w Dubaju

Dorota Goldpoint zachwycała się wydarzeniem na Instagramie: "(...) przyleciałam do Dubaju by promować polski deasign, kulturę i sztukę…podczas Arab Fashion Week zaprezentowałam niezwykłą kolekcję, która podbiła serca wszystkich zgromadzonych gości i pozostanie w nich na bardzo długo" - napisała.

Wtórowała jej Szapołowska: "Dziękuję Dorotko za te niezapomniane chwile za przepiękny pokaz Twojej kolekcji za Szopena i wzruszenia za pustynię i Dubaj" - podsumowała swój debiut w roli modelki.


W trakcie pobytu w upalnym kraju nie zbrakło także chwil relaksu. Szapołowska w kostiumie kąpielowym odpoczywała na plaży, a nawet poprosiła kogoś, by nagrał ją na huśtawce. Filmik trafił na jej Instagram i zdobył dużą popularność. Pod wideo użytkownicy dodali mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Jak myślicie, aktorka nadaje się na modelkę?

Czytaj też: Kozidrak kiedyś mówiła: Wino mnie relaksuje. Ile alkoholu wypiła, prowadząc pod wpływem?

Czym jest Polska Fundacja Narodowa?

PFN to założona w 2016 w Polsce fundacja utworzona przez 17 spółek Skarbu Państwa. Celem Fundacji jest "promowanie wizerunku Polski za granicą, budowanie marki i promowanie polskiej gospodarki". Jak czytamy na stronie PFN, chce ona "pokazać naszą solidarność, wrażliwość, gościnność, przedsiębiorczość, kreatywność, pracowitość i determinację". Budżet PFN początkowo wynosił 100 mln zł rocznie. Obecnie to 200 mln zł, a w ciągu dekady ma to być pół miliarda złotych.

źródło: Pudelek, Super Express,  Business Insider

Czytaj też: Lewandowski zdobędzie Złotą Piłkę? W sieci pojawiły się przecieki z głosowania

KJ

Polecamy w serwisie:
Lubię to! Skomentuj66 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości