Kozidrak kiedyś mówiła: Wino mnie relaksuje. Ile alkoholu wypiła, prowadząc pod wpływem?

Beata Kozidrak odpowie przed sądem za jazdę pod wpływem alkoholu. fot. Youtube
Beata Kozidrak odpowie przed sądem za jazdę pod wpływem alkoholu. fot. Youtube
"Super Express" dotarł do aktu oskarżenia wokalistki "Bajm". Dokładnie określono w nim ilość alkoholu, jaką wypiła w dniu zatrzymania przez policję.

Kozidrak prowadziła pod wpływem alkoholu

Beata Kozidrak poruszając się samochodem marki BMW przy skrzyżowaniu al. Niepodległości i ulicy Batorego na warszawskim Mokotowie, nietrzeźwa kierowała autem. Tuż po zatrzymaniu badanie wykazało 2 promile alkoholu w wydychanym przez artystkę powietrzu. Wokalistka została zabrana do komendy rejonowej policji, gdzie jeszcze trzykrotnie wykonano jej badanie na ilość alkoholu. I Badanie wykazało 0,83mg/l, II badanie wykazało 0,87, III badanie wykazało 0,85 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

Czytaj więcej: Beata Kozidrak odpowie przed sądem za jazdę pod wpływem alkoholu!

Dzień wcześniej piła wino. "Relaksuje mnie"

Beata Pietras jeszcze na miejscu oświadczyła policjantom, że dzień wcześniej była na spotkaniu, które zakończyło się około 2 w nocy. To wtedy miała spożywać wino, z jej relacji wynikało, że wypiła około 1 litra alkoholu. Na komendzie, podczas przesłuchania, przyznała się do winy, ale skorzystała z prawa do odmowy składania wyjaśnień i odpowiedzi na pytania.

Jak wyznała w jednym z wywiadów, picie wina, to sposób na relaks wokalistki.

 – Bardzo lubię wyjść sobie do ogrodu i pobyć wśród natury, z kieliszkiem prosecco lub białego wina. Uwielbiam to! – zdradziła kiedyś Kozidrak "Faktowi".

– Gdy zjeżdżam z trasy i jestem zmęczona, po prostu przebieram się w wygodne ubrania: T-shirt i zwykłe krótkie spodenki. Chcę po prostu odpocząć, wyluzować się, nabrać dystansu do świata, który mnie otacza – opowiedziała Faktowi gwiazda w jednym z wywiadów.

Czytaj też: Znana wokalistka zatrzymana za jazdę po alkoholu. Jechała ''zygzakiem"

Wokalistka "Bajm" przeprosiła

Wokalistka zespołu "Bajm" 2 września wydała krótkie oświadczenie. W mediach społecznościowych napisała "Kochani, przepraszam wszystkich. Wiem, że was zawiodłam. Z całego serca żałuję tego, co się wczoraj wydarzyło. Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że musze ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa".

źródło: "Super Express", "Fakt", PAP

Czytaj też:


Lubię to! Skomentuj28 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości