Lewandowski zdobędzie Złotą Piłkę? W sieci pojawiły się przecieki z głosowania

Robert Lewandowski. fot. Facebook
Robert Lewandowski. fot. Facebook
Zwycięzcę Złotej Piłki poznamy oficjalnie dopiero za miesiąc, ale głosowanie już się zakończyło. Na Twitterze pojawił się przeciek, sugerujący, że nagrodę otrzyma w tym roku Robert Lewandowski.

Oficjalnego zdobywcę Złotej Piłki poznamy na gali  29 listopada w Paryżu. Plebiscyt "France Football" organizowany jest po rocznej przerwie. Dwa lata temu nagroda przypadła Leo Messiemu.

Czytaj też:  "Gotówka" dla kadry, czyli Matty Cash został Polakiem

Trzech faworytów do zwycięstwa

Hiszpańska "Marca" twierdzi, że wyścig o zwycięstwo w plebiscycie toczyć będą między sobą Messi, Karim Benzema oraz Robert Lewandowski.

Na Twitterze znalazł się przeciek we wpisie na Twitterze jednego z francuskojęzycznych kont. Ktoś opublikował rzekome wyniki głosowania. Zwycięzca okazuje się Polak.

W opublikowanym rankingu nie widać m.in. liczby punktów rzekomo drugiego Leo Messiego. Robert Lewandowski miał rzekomo dostać 627 punktów, a trzeci Karim Benzema - 526. Dla uwiarygodnienia swojego przecieku, autor profilu w komentarzu do swojego wpisu zamieścił przecieki wyników "Złotej Piłki" za 2019 i 2018 rok, które - co do zwycięzców - sprawdziły się na gali "France Football".


Czytaj też:  Lotto zagra w kosza o medal w Paryżu

Boniek: "A jednak..."

Czyżby w przecieki uwierzył Zbigniew Boniek? Na Twitterze dodał wymowny wpis: "A jednak…. Balon D’Or". Ballon d'Or to francuska nazwa konkursu, a klaszczące dłonie sugerują gratulacje. Czy dla Roberta Lewandowskiego?

Co roku w mediach społecznościowych pojawia się dużo tego typu przecieków, więc zapewne nie należy się nim sugerować. Chcielibyśmy jednak, aby ten okazał się prawdziwy.

Czytaj też:

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport