Wielki powrót Melanii Trump! To koniec spekulacji o rozstaniu z Donaldem?

fot. Instagram
fot. Instagram
Melania Trump usunęła się w cień odkąd przestała pełnić rolę Pierwszej Damy. W mediach spekulowano, że odetchnęła z ulgą po przegranej Donalda Trumpa w wyborach. Krążyły też plotki o rychłym rozstaniu pary.

Wszystko wskazuje jednak na to, że plotki okazały się nieprawdziwe, a związek Melanii i Donalda Trump rozkwita. Para pojawiła się wspólnie na sylwestrowym balu! Była Pierwsza Dama USA bardzo się zmieniła? Wygląda zachwycająco.

Czytaj też: Święta w Białym Domu. Internauci są zdania, że Melania miała lepszy gust

Melania i Donald Trump opuścili Biały Dom - co teraz robią?

Melania Trump i Donald Trump pożegnali się z Białym Domem 20 stycznia 2021 roku. Ich miejsce zajęli Jill i Joe Biden. Gdy Trumpowie odchodzili z Białego Domu, z twarzy Melanii można było odczuć ulgę. Bowiem gdy pełniła rolę Pierwszej Damy USA, zasłynęła jedynie ze swojej milczącej postawy i kilku wpadek modowych.


Donald Trump wciąż ma ogromną władzę – jest nieformalnym przywódcą Partii Republikańskiej i wyraźnie daje do zrozumienia, że chętnie znowu zamieszkałby w Białym Domu.  Po tym, jak jego konta zostały zablokowane na popuralnych portalach społecznościowych postanowił założyć własną platformę TRUTH Social.

Melania Trump zaś długo milczała w mediach. Dopiero jesienią  zapowiedziała, że wchodzi na rynek handlu NFT, czyli unikalną, cyfrową wartością. Jej działalność związana ze sprzedażą NFT dotyczy dzieł sztuki. Zysk ze sprzedaży ma zostać przekazany na cele charytatywne, a dokładniej na fundację charytatywną należącą właśnie do Melanii.


Melania nie planuje już rozstania z Donaldem Trumpem?

Milczenie i zniknięcie Melanii mogły świadczyć o kryzysie w jej małżeństwie z Donaldem Trumpem. Media spekulowały wcześniej, że kobieta tylko czekała na zakończenie kadencji Donalda, by się z nim rozwieść.

Okazuje się jednak, że związek Melanii i Donalda kwitnie. Para widziana była na balu sylwestrowym w ekskluzywnym klubie na Florydzie. Uśmiechnięci chętnie pozowali do zdjęć. Żona byłego prezydenta zachwyciła kreacją - długą, białą suknią ze zdobionymi rękawami. Wyglądała na bardziej zrelaksowaną i wypoczętą niż za czasów prezydentury męża.


Jak myślicie, przegrana Donalda Trumpa w wyborach uzdrowiła jego małżeństwo i Melania nie myśli już o rozstaniu?


Czytaj dalej:

KJ


 
Lubię to! Skomentuj25 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości