4 obserwujących
162 notki
96k odsłon
685 odsłon

Czy jest sposób na mejle?

Wykop Skomentuj10

Wcześniej było znośnie. Trzy, cztery mejle i kilka w spamie, a teraz codziennie, co ja mówię, kilka razy na dzień mam od groma reklam i wiadomości o lekach, specyfikach na odchudzanie, mieszkaniach i apartamentach do kupienia, tłumaczenia z języków obcych i wiele innych, bo nawet nie czytam, tylko bawię się w usuwanie. Szczerze mówiąc mam tego dosyć i chciałabym zablokować taką możliwość różnym takim przyjemniaczkom, którzy nie mają co robić, tylko wysyłają miliony wiadomości, choć nikt ich o to nie prosił., 

Teraz jest tak, że jednorazowo mam i 30 mejli z różnych firm i nie przypominam sobie, żebym miała z nimi cokolwiek wspólnego. Ostatnio Gdańsk i Gdynia są na tapecie, choć daleko mi do nich, bo nie kupię tam mieszkania. Oni muszą sobie zdawać sprawę z tego, że większość i tak tego nie czyta,  więc po co te akcje?

Myślałam, by usunąć swojego mejla i założyć od nowa, jednak doszłam do wniosku, że to nic nie da. Mam jeszcze gmaila i tam jest spokój, ale wolę tego  pierwszego. Fakt, robię zakupy w różnych sklepach internetowych i podejrzewam, że te sklepy wymieniają się adresami. Niektóre z tych wiadomości adresowane są imiennie do mnie, więc mogę założyć, że dysponują nie tylko adresem poczty, ale również moimi dawnymi. Jak to wygląda w świetle RODO?

Nie chcę, nie życzę sobie tych wiadomości i informacji i tyle! Jest jakiś sposób, by się z nimi rozprawić? Oprócz wykupienia usług bez reklam, bo na to mnie mnie stać.

image


Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Technologie