Marcel i Pankratek Marcel i Pankratek
54
BLOG

Niniejszym dekorujemy Towarzysza Waldemara

Marcel i Pankratek Marcel i Pankratek Rozmaitości Obserwuj notkę 6

Złotą Gwiazdą Bohatera Związku radzieckiego

Za zlokalizowanie, wykrycie i zdemaskowanie spisku na salonie zawiązanego przez :

"TcC, vel TzK, vel Marcel i Pankratek", wspólnie z "Eine vel spinor"

Spiskowcy zostali już namierzeni przez właściwe organy i otruci a kontrolę nad ich blogami przejeły odpowiedzialne służby.

Jedocześnie informujemy zainteresowanego że jego żałosne próby wmanipulowania spiskowców w jego pseudonaukowe wywody zakończyła się wielkim sukcesem. Przekorczył towarzysz kolejną granicę dziecinady i śmieszności licząc że dorośli ludzie będą się zachowywać w myśl twoich dziecinnych manipulacji.

Z rewolucyjnym pozdrowieniem

Tawariszcz Marcel (Nowotko) i tawariszcz Pankratek (pies)

Marcel i Pankratek. To dwa końce tego samego kija. Kij ten służy do okładania wszelkiej maści kłamców, manipulatorów oraz łachudrów grasujących po salonach. Marcel ma naturę dystyngowanego lokaja, który z niewzruszona miną wykopuje włóczęgę naruszającego mir domowy. Pankratek to hultaj i wesołek dokazujący wieczorami gdy Hrabia drzemiąc w fotelu wygrzewa się przy kominku.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (6)

Inne tematy w dziale Rozmaitości