0 obserwujących
43 notki
12k odsłon
  516   0

Czekam na reakcję rządu i premiera

Koniec 2011 i początek 2012 to nie najlepszy czas dla rządu RP i samego premiera.  Co prawda pieczątkowy protest lekarzy zniknął trochę podczas przedświątecznych przygotowań i samych Świąt Bożego Narodzenia.  Kiedy wydawało się,  że sprawa już uspokojona,  nagle głos zabrali aptekarze.

Jakby tego było mało doszedł jeszcze incydent z prokuratorem wojskowym p.Przybyłem. Próba samobójcza czy samookaleczenie?  Protest przeciwko czemu lub komu ?  Wiele pytań i jak dotąd wyjątkowo mało rzetelnych odpowiedzi ze strony rządu.  Wiem,  niektórzy zaraz zaczną przypominać monteskiuszowską zasadę trójpodziału władzy i niedawne oddzielenie w Polsce funkcji Prokuratora Generalnego czyli zwierzchnika Naczelnej Prokuratury Wojskowej od funkcji Ministra Sprawiedliwości.  Tylko w oczach przeciętnego Polaka ta sprawa i tak "idzie na konto" rządu.

A okoliczności nie są zbyt sprzyjające. Polska prezydencja w UE zakończona.  EURO 2012 jeszcze zbyt daleko.  Dlatego zastanawiam się co lub kto stanie się w najbliższym czasie w Polsce tematem numer jeden?

Jaka nowa "wrzutka" lub po dawnemu temat zastępczy będzie dominować w mediach?

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale