11 obserwujących
550 notek
492k odsłony
2466 odsłon

Muzułmański Poznań

Wykop Skomentuj65

Co robią politycy opozycji całymi dniami??

Odpowiedź jest oczywista. Wstają rano myją się a potem zabierają się do pracy.

Ich praca polega na tym, żeby wymyślać coś co można by powiedzieć dziennikarzom, a co by pomogło zaszkodzić PiSowi wizerunkowo. Więc podważa się decyzje rządu, krytykuje wszystko co rząd zapowiada, pokazuje się polityków rządzącej partii i prezydenta jako marionetki Kaczyńskiego, itd Repertuar ten sam i znany od lat aż nudny.

Ostatnio więc Schetyna wpadł na pomysł aby sprowadzić uchodźców do Poznania.

I muszę powiedzieć, że tak bardzo jak jestem przeciwnikiem jakiegokolwiek sprowadzania do Polski muzułmańskich uchodźców ( podobnie jak 90% Polaków mieszkających w UK, którzy mają do czynienia z nimi na co dzień). Tak pomysł wydaje się dobry.

Poznań od lat uchodzi za kolebkę PO. Jest bogatym miastem. Otwartym na światowe trendy i umysły intelektualistów ( głównie lewackich)

Aby rozwinąć pomysł Schetyny proponuję utworzyć gminę muzułmańską w Poznaniu ( skoro są gminy żydowskie to czemu nie mogą być muzułmańskie?) . Żeby nie rodzić konfliktów z "ciemniejszą i bardziej zacofaną" częścią Polski muzułmanie powinni mieć ograniczone prawo do poruszania się po Polsce. Swobodnie będą się mogli poruszać w granicach gminy muzułmańskiej.

Platfusowy Poznań będzie liderem i wreszcie...ludzie zaczną brać odpowiedzialność za swoje decyzję. Bo znam osobiście wyborców którzy głosowali na Partię Razem ( lider w sprowadzaniu uchodźców), nie mówiąc o wyborcach PO, którzy są przeciwni sprowadzaniu uchodźców, ale na pytanie dlaczego w takim razie głosowali na te partię odpowiadają, że Kaczyński im się nie podoba.

Demokracja nie polega na głosowaniu na najprzystojniejszego polityka tylko na braniu odpowiedzialności za swoje decyzję. Skoro Poznań od lat głosuje na PO to niech wreszcie weźmie odpowiedzialność na siebie. Zobaczymy czy wtedy ludziom w Poznaniu będzie tak do twarzy z uśmiechniętym słoneczkiem PO - znakiem partyjnym. Wykop Skomentuj65
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka