11 obserwujących
550 notek
492k odsłony
319 odsłon

Sprzedali nas za sądy

Wykop Skomentuj2


Powoli wszystko zaczyna układać się w całość. Te spotkania między Kaczyńskim i Dudą, które służyły za parawan do negocjacji w sprawie sadów, i które tylko zawzięci zwolennicy zaczęli jakoś tłumaczyć, bo z pewnością i oni pogubili się w tych rozmowach.

Niby ni stąd ni zowąd Kaczyński stwierdził ostatnio, że popiera swojego brata (a jakże by inaczej), że Aneksu do Raportu w sprawie rozwiązania WSI nie należy ujawniać...bo tam nic nie ma.

No to szkoda, że propaganda pisowska przez prawie 10 lat karmiła nas twierdzeniem, że w Aneksie zawarte są niczym w soczewce wszelkie patologie dręczące Polskę. A Aneks to bomba która rozsadzi polska scenę polityczną.  Teraz okazuje się , że nic tam nie ma.

Jakoś nie można oprzeć się wrażeniu, że te wszystkie negocjacje w sprawie reformy sądów dotyczyły własnie tego Aneksu. Wszak nawet prawicowe media donoszą, o tym, iż w otoczeniu Dudy zainstalowała się agentura WSI. Może zatem te weto w sprawie reformy sądów to była walka o ten Aneks?

Teraz tylko trzeba to ubrać jakoś medialnie.

Zadowolić prawy i sprawiedliwy elektorat ustawą o większej przejrzystości ( dowalimy złodziejom) , a dla liberalnych mediów dać newsa na kilka dni, czyli rekonstrukcję rządu ( będą mówić czy minister X jest bardziej zależny od Kaczyńskiego niż minister Y).Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka