Blog
maruda
bufon
bufon Maruda, cholera, palant, bufon, prostak, tłumok, cham, grafoman funkcjonariusz ubekistanu
47 obserwujących 487 notek 471290 odsłon
bufon, 20 lipca 2017 r.

Odlot a'la JEDNA ROSJA

103 1 0 A A A

„Polska nie ma opozycji. Ma destrukcyjną grupę, która będzie wszystko robiła, by uniemożliwić sprawowanie władzy przez tych, którzy zostali do niej demokratycznie powołani.

Mamy taką opozycję, która nawet jeżeli damy coś dobrego czy złego, wszystko jest na nie, bo oni chcą likwidacji państwa w takim kształcie i prawa. Musimy mimo to tę reformę robić.

Destrukcyjnej grupie zależy, żeby jeszcze bardziej destabilizować sytuację Polski, najlepiej, żeby ktoś ich pobił z zewnątrz i oskarżą o to rząd i policję. Jest to [opozycja] zorganizowana grupa przestępcza.

Tylko wielkiemu miłosierdziu tych, którzy rządzą, Jarosława Kaczyńskiego i chęci utrzymania stabilnego państwa i prawa w Polsce, zawdzięczamy to, że ta grupa [opozycja], która może nosić charakter grupy zorganizowanej przestępczości, nie jest postawiona w stan oskarżenia.”

 

Piotr Andrzejewski. Były opozycjonista, członek Solidarności, były senator AWS i PiS. Obecnie członek Trybunał Stanu.

TVPiS INFO 19.07.2017 „Minęła Dwudziesta” 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,22114545,czlonek-trybunalu-stanu-w-tvp-info-opozycja-to-zorganizowana.html

Głupie wypowiedzi, pochopne działania i nierozsądne czyny zdarzają się każdemu. Ale mam wrażenie, że politykom i sympatykom PiSu zdarzają się one częściej. Przy czym nie wywołują one u ich autorów refleksji, a u ich kolegów, sympatyków i wyborców nie powodują uczucia zażenowania ani obciachu. Wszystko jest w porządku. 

Opublikowano: 20.07.2017 08:41. Ostatnia aktualizacja: 20.07.2017 11:04.
Autor: bufon
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

W zależności od humoru posiadacza tej strony, mogą być usuwane opinie i komentarze z niewybrednymi epitetami, kłamliwymi insynuacjami i chamskim językiem. Nawet jeśli cały komentarz byłby po linii autora.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Sieczke to trzeba bylo miec w głowie, aby nowy rząd zaprzysięgać w rocznicę ogłoszenia...
  • "coraz mnie chętnych do czytania" Pani banuje każdego, kto nie jest albo wystarczająco...
  • Łysa Góra u Babci na wsi :-) Daleko od Sopotu. Sopot to dla mnie odległa egzotyka. Niemal jak...

Tematy w dziale Polityka