14 obserwujących
64 notki
41k odsłon
  832   0

Izraelskie media o tragedii(zamachu)

 

 Pan I.Janke apeluje aby nie pisać o teoriach spiskowych ponieważ nie ma ku temu podstaw.Nasze media jakoś skrzętnie omijają ten temat .Nikt nie odważył się wspomnieć słowem o możliwości zamachu.

Tymczasem media izraelskie już od pierwszego dnia poddają w wątpliwość prawdomówność Putina i tej jego komisji na czele której stoi.

oto kilka cytatów z prasy izraelskiej.Ponieważ korzystam z translatora tłumaczenie jest takie jakie jest.

Panie Sztorm,Cichutki czy Barbur.Czemu nie podajecie co pisze prasa izraelska na temat tej tragedii.Przecież często powołujecie się na te media

"Izraela" media nie mają zaufania do oficjalnych wersji rosyjskiej na temat przyczyn katastrofy samolotu w pobliżu Smoleńska,"

"Wielu analityków uważa, że tragedia został wystawiony przez Kreml, który nienawidzi Kaczyńskiego, ze względu na jego stanowisko antyrosyjskie. 


  

10 kwietnia, pierwszy "Izraela" Kanał TV, jak również drugi wymienionych możliwy udział Putina w śmierci polskiego prezydenta.

Polacy mogą uwierzyć, że wszystkie polityczne i wojskowe kierownictwo zniknął w wyniku wypadku spowodowanego przez tragiczny zestaw okoliczności, wad technicznych i czynnik ludzki", pisze gazeta Ahronot Yediot.

  

Gazeta Ha'aretz dodaje: "W pierwszych godzinach po wypadku, możliwość zaangażowania Rosji panowała w polskich mediach z powodu napiętych stosunków pomiędzy Kaczyńskiego i Putina.

  

Maariv poszedł dalej i jego artykuł zatytułowany "zapach likwidacji".

  

"Moskwa zobowiązała się do zbadania, Putin stanął na czele komitetu badania, ale nie jest prawdopodobne, że kiedykolwiek będzie prawdy objawione,", artykuł mówi. 

Jak widać gazety w Izraelu mają podstawę sądzic ,że możliwy był zamach .U nas nikt takich nie widzi,czyżby nagle stracili wzrok?

 

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale