Mefi100 Mefi100
161
BLOG

Zabawy. Elegancja

Mefi100 Mefi100 Rozmaitości Obserwuj notkę 1

 Na salę wszedł charakterystyczny człowiek. W eleganckim garniturze. Taki ubiór, w takim miejscu, nie jest typowy. I był wypity. Może przyszedł z jakiegoś wesela? Usiadł na ławce z piwem w ręku, a po chwili już spał. Po chwili też zwymiotował. Na ten ładny garnitur. Byłem tym zniesmaczony, ale dalej się gapiłem. Co będzie dalej?
Wreszcie się doczekałem: obudził się. I rozejrzał wokół. Wzrok miał nieco nieprzytomny, ale gdy spojrzał na garnitur... Od razu było widać, że poczucie czystości wyssał razem z mlekiem matki. Naprawdę się starał. Ale nie tylko czas przecieka między palcami. I jest to dowód na to, że kultura czasami bywa obrzydliwa.

Mefi100
O mnie Mefi100

Świat ten jest już tak zbudowany: rządzą nim nie najmądrzejsi lecz najbardziej bezwzględni, Często też, zwyczajni głupcy. Niestety, nie jestem jeszcze wystarczająco stary żeby mi skleroza pozwoliła o tym zapomnieć.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (1)

Inne tematy w dziale Rozmaitości