28 obserwujących
299 notek
409k odsłon
  339   0

Żądamy drugiego procesu w Norymberdze. "Widać to, o czym SLD mów

że żyjemy w państwie totalitarnym, że żyjemy w państwie policyjnym, w którym służby są wykorzystywane do inwigilacji opozycji, do czynów, które nie są zgodne z prawem". freeyourmind.

Mateusz Piskorski (z Samoobrony KGB), aktualnie ekspert TVN24, na pytanie pani redaktor, odpowiada: - Tak, wiadomo, że Janusz Kaczmarek jest niewiarygodny, ale GDYBY nawet tylko 10% jego rewelacji było prawdziwych, to byłby to prawdziwy horror. I od 10:45 w telewizji opowiada fantazjując, co by to było, gdyby to była prawda. Roztacza obraz totalitaryzmu, przemocy, cenzury, prześladowań politycznych. Ten dureń ma czelność opowiadać te bzdury w telewizji. Gdzie ta przemoc, kurna? Jego obecność w tej telewizji jest dowodem jego kłamstwa. Świadomie, cynicznie i w złej wierze kłamie, produkuje w obecności 100.000 telewidzów oszczerstwa. Żąda dymisji Zbigniewa Ziobro i wszystkich konsekwencji politycznych. Jeszcze minuty dzielą nas od żądania zwołania drugiego procesu w Norymberdze, by skończyć wreszcie z europejskim faszyzmem, pleniącym się jeszcze w kaczystowskiej Polsce, pod wrednym butem buty tych (...) Stop, autocenzura. Spokojnym głosem, pytanie, ile tysięcy szubienic jeszcze w tej Norymberdze pozostało? 

Najgłupszy kretyn, zdziecinniały umysł emerytowanego dziennikarza z Völkischer Beobachter, wywalonego z redakcji za głupotę, jasno widzi, że konstrukcja tej informacji jest taka: (podaję, że jest to jako wzór sposobu myślenia). Teraz  wymyślam nieprawdziwą wiadomość, że Mateusz Piskorski ohydnie zamordował 11 osób, ponadto jest pedofilem, sutenerem, hieną cmentarną, wampirem, debilem, koprofagiem, nekrofilem i złodziejem sklepowym. I występuję z takim wnioskiem:

Jeśli choć z 10% tych zarzutów jest prawdziwych, to Mateusza Piskorskiego należy natychmiast zamknąć w areszcie. W ten sposób czyste kłamstwo staje się fałszywym dowodem nieprawdziwego przestępstwa. To widać gołym okiem. Widać jawne i bezczelne oszustwo. Ale konsekwencje mogą być prawdziwe. Dlaczego, mimo że idiotyzm tej metody jest oczywisty, 97% polskich dziennikarzy, bez wątpliwości przyjmuje to wnioskowanie za prawidłowe, nie dostrzega idiotyzmu i bezprawia ukrytego w tej metodzie. W ten sposób tych 97% dziennikarzy polskich w praktyce włącza się do nurtu najgorszej hitlerowskiej metody propagandowej. Czy czynią to nieświadomie? Przyjęcie głupoty jako uzasadnienia byłoby obelgą. Więc stawiam zarzut: Jest to działanie świadome.

Pisałem wczoraj do Eumenesa: - Eumenesie, Byłoby dobrze, gdyby było tak jak mówisz, gdyby zeznania Kaczmarka były traktowane jako kompletnie niewiarygodne, bo tak sprawę stawia prawo, bo tak powinny być traktowane zeznania świadka koronnego. Na tym polega TA PROWOKACJA POLITYCZNA,  gdy politycy udają, że oczywiste kłamstwo przyjmują za prawdę.

Donald Tusk w swoim politycznym ekspozee mówi: Żeby nigdy więcej naszego życia politycznego nie zaburzyła jakaś patologiczna koalicja!

Tak, za godzinkę podam wskazówki na to, że koalicja PO, SLD, Samoobrona KgB i LPR jest patologiczną i przestępczą koalicją komunistycznego dziedzictwa PRL, a Polacy po raz drugi muszą zrobić to, co zamierzali w sierpniu 1980 roku. Koalicja Platformy Obywatelskiej z SLD razem z jej agenturalnymi przystawkami, jest zbrodniczą kontynuacją komunistycznej pezetpeerowskiej PRL. Tyle powiedział o sobie i swojej partii Donald Tusk.

Przyznał się do winy, stając po stronie kłamstwa. Spalił za sobą mosty, jednoznaczne opowiadając się za ideowym sojuszem w koalicji kłamstwa razem z SLD i przyjaciółmi Czesława Kiszczaka. I niech nie pierniczy o trosce o dobro Ojczyzny. Dzisiaj ostatecznie zdradził idee Solidarności. Pozostała już tylko Solidarność Walcząca. 

Żądamy drugiego procesu w Norymberdze, żądamy sądu nad komunizmem.

____________________________________________________________________________ Przypisy:

[1Stanisław Michalkiewicz - projekt Konstytucji - do dyskusji.

[2Materiały Darskiego.

[3] "Wizja Alexandra von Waldow" (od FYM) [4] galeria.salon24.pl (Waits), [5] maryla.salon24.pl (Maryla), [6] klopotowski.salon24.pl (Kłopotowski), [7] autostopem.salon24.pl (boguty) „Imponujący Ludwik Dorn”, [8] mementomori.salon24.pl (Michał Tyrpa) „Keine Grenzen”, [9] ciemnogrod.salon24.pl (Ciemnogrodzianin) „Kaczmarek jak Dochnal”,[10] freeyourmind.salon24.pl (FYM) „Ludzie z klasą”[11]mariusz.wiacek.salon24.pl (M. Wiącek) „Kaszpirowski czyli zaklinanie rzeczywistości”[12] spitfire.salon24.pl (spitfire) „Problem z kłamstwem”[13] zetor.salon24.pl (zetor),[14] http://www.youtube.com/user/bufetowawatch [15] http://www.youtube.com/watch?v=NmO22mLgX3M (Washko)[16] www.rzeczpospolita.pl - "Jarosław Kaczyński ugryzł żubra" Jarosław Marek Rymkiewicz[17] perlyprzedwieprze.salon24.pl (tad9) „Samoobrona Klasy Politycznej”,

29.915

Lubię to! Skomentuj16 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale