28 obserwujących
299 notek
409k odsłon
  95   0

Miałem taki projekt, aby napisać tekst w imieniu gangstera, wred

fabrykanta amfetaminy, który zwraca się z prośbą do Donalda Tuska, aby zakazał czołowym intelektualistom Platformy Obywatelskiej publicznego wypowiadania się w sprawach bieżących, naturalnie zanim sprawa nie przyschnie i parę spraw się nie sklaruje.

Jeśli tacy intelektualiści, jak Kazimierz Kutz, czy Wiesław Dębski, albo co gorsza Julia Pitera będą takie dyrdymały publicznie opowiadać, to ludzie się zorientują, co jest grane i PiS wygra wybory, dostanie z 80% głosów i przemysłowa produkcja amfetaminy przestanie się opłacać. Będzie trzeba przenieść się na Słowację, tam jeszcze rządzi Fico, który jest kumaty i wie o co chodzi.

Konieczne jest spotkanie ludzi wszystkich układów wojewódzkich, szczególnie wrocławskiego (Frasyniuk, Schetyna, Zdrojewski, Szmajdziński), gdańskiego (Tusk, Lewandowski są na miejscu) i poznańskiego z Kulczykiem, bo im najbardziej się pali. Potrzebna jest szybka ściepa, nie ma co dalej bawić się w ściemę, oficjalnie ogłosić, że Tusk jest następcą Kwaśniewskiego, zrobić kongres zjednoczeniowy w auli Politechniki Warszawskiej, powołać z powrotem ten PZPR, cenzurę i wtedy te pisiaki wreszcie zamkną mordę.

A wtedy red. Wiesław Dębski, będzie mógł już bez strachu popychać swoje kocoboły. Dzisiaj to była kompletna poruta, oczy mu myszkowały gdzieś pod stołem, ręce mu latały i pierniczył, z głupimi pytaniami do tego Wildsteina zajeżdżał. Niby, że ten układ jest mityczny. Co on za pierdoły opowiada, przecież z zamkniętymi oczyma widać, że łże jak pies.
Mowa ciała, wyraz twarzy, wszystko. Tymochowicz by się spalił ze wstydu. No i sam tekst. Wildsteinowi wyjechać z pytaniem "No, gdzie jest ten mityczny układ?".
Katastrofa.

Albo ten Lepper, sam siebie zżera, widać już dostał zastrzyk inspiracji. Już doładowany, agresywny, "to nie była konferencja, to był film zrobiony, żeby przykryć komisję śledczą", takie teksty daje. Skutek narady bojowej na zapleczu  knajpy. Gwóźdź gwiazda PiS. Panie Gwoździu. To ja mówię Panie Tusku, on nas całkiem zakopie. A telewizja, poważna telewizja takie coś puszcza luzem, jak sieczkę. Pochrzaniło mu się, mówi: rozliczcie PZU. Przecież to nasz interes. Platformy. Warto się zastanowić, czy przypadkiem już typa nie utopić, zamiast pozamiatać go po wyborach. Drugi Giertych, zwariował. Oni nas zakopią.
Podejrzany o korupcję, szykował się się do wzięcia trzech baniek, normalnie, mało się nie zasypał. Gada jak pod wpływem narkotyków. On już się robi dla nas niebezpieczny. To jest normalna wiocha.

Albo Kolarska-Bobińska, no to już jest kompletna plama, co za głupia baba, kompletnie się wygłupiła. Ona ma nadzieję, może jeszcze uda się uratować coś z tego złodziejskiego układu pod kryptonimem "pseudonauka i pseudouczeni". Aktrisa teatrzyku Smolara.  Oglądała wczoraj filmy z kamer w hotelu Mariott i dopytuje się czy, aby te nagrania są legalne. Co ona gada? "Coraz więcej pytań się rodzi". Ona nic nie rozumie, nic nie kojarzy. Ona podobno jest autorytetem. I odpala starą płytę. Jak ma za to zapłacone, to ma to robić, ale nie tak głupio. Nie może opowiadać tego samego co Kaczmarek.

Wiadomo, do wczoraj była jeszcze instrukcja, że mamy gadać, że ten układ jest mityczny, a kaczory mają paranoję, ale coś się od wczoraj chyba zmieniło.
A ci propagandziśc! Tacy z nich agitatorzy jak z koziej dupy trąba. Taki Lizut. Trzeba wezwać Stasińskiego i potrącić mu całą premię kwartalną, za takie sprawy. Pijar to nie bajka. Robota musi być porządnej jakości, by za nią płacić. Albo wywalimy tego Stasińskiego, razem z tym durnym Lizutem i weźmiemy Wołka. Tyle że ten, to bezczelne stworzenie i drukuje tak, że już nawet Środę zęby bolą.
Boże, co my z tymi kretynami porobimy.
A amfetamina to ostry interes.
I więc chciałem Panie Tusk powiedzieć jasno, albo zrobisz co należy, albo weźmiemy kogoś ze starszych towarzyszy, którzy wiedzą co jest grane, mają doświadczenie polityczne od lat. Kiszczak jest jeszcze w pełni sprawny.

Zrezygnowalem, bo nie mam pewności czy Donald Tusk zrozumie, że to żart.

Fig. 1. Tuskolalandia
(Plasmodium Falciparum)
____________________________________________________________________________ Przypisy:
[30] "Udzielam poparcia rządowi Jarosława Kaczyńskiego." (Maryla)
[31] ”Radio Maryja - może teraz się uda!” (AdamH)
[32] “Mędrcy świata, monarchowie (Free Your Mind),[33] Gangsta rap (Free Your Mind)
[34] „Platforma przed i PO  (bolid)
[35] "Nasz Dziennik" o Władku F.
[36] "Lepszy błazen niż Piszczyk. Z czego się śmieją wykształciuchy..."  (Maryla)
[37http://www.forbes.pl/forbes/2007/08/30/022_20_pytan_do.html

____________________________________________________________________________ Motto kampanii wyborczej Platformy Obywatelskiej:
- Im więcej fałszywych świadków, tym bardziej przekonujące dowody.
(cytat z komentarza FYM)

37.525

Lubię to! Skomentuj26 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale