14 obserwujących
875 notek
324k odsłony
103 odsłony

Zastanawiam się;

Wykop Skomentuj2

dlaczego z Polskiej Reprezentacji Siatkówki Kobiet nie odwołano obecnego trenera Jacka Nawrockiego z całym miernym składem szkoleniowym?!

Od pierwszego dnia powołania Jacka Nawrockiego na trenera Polskiej Reprezentacji Siatkówki Kobiet pisałem, że Jacek Nawrocki, nigdy nie trenował drużyn siatkówki kobiet, prócz bycia drugim trenerem: Budowlanych Łódź, przed jego wyborem na trenera selekcjonera PRSK - szok!
J. Nawrocki nie był trenerem z jakimiś osiągnięciami siatkarskich drużyn kobiecych - więc, pytam prezesa PZS; jakim cudem J. Nawrocki został, tak niedoświadczonym trenerem Polskiej Reprezentacji Siatkówki Kobiet?!
Uważałem i nadal uważam, że dla Polskiej Reprezentacji Siatkówki Kobiet tak, jak dla męskiej; należy się wybitny trener, który z kobietami coś osiągnął, a nie facet, który dopiero się uczy prowadzić siatkarskie zespoły kobiece, o zgrozo!
Siatkarki - kobiety, mają swój specyficzny styl i charakter - więc, niewielu, nawet bardzo dobrych, doświadczonych trenerów siatkówki kobiet - rozumie kobiety, a co tu mówić, o J. Nawrockim, jako trenerze, który dopiero się uczył rozumieć kobiety na światowych salach, w których one pod jego okiem, więcej meczów przegrywały, jak wygrywały?!
Jak widzicie sami, to J. Nawrocki niczego się przez te lata pracy z kobietami – nie nauczył, i nie nauczy, bo zwycięzcy się rodzą zwycięzcami, a nie dopiero uczą się zwyciężać w Polsce czy na arenach międzynarodowych.
Za niezakwalifikowanie się Polek do Mistrzostw Olimpijskich winien beknąć; Minister Sportu i Prezes PZS.
Ile jeszcze lat będziemy czekać na to, by Polska Reprezentacja Siatkówki Kobiet dostała takiego trenera, który ich poprowadzi do zwycięstwa?!
Obecny trener Polskiej Reprezentacji Siatkówki Kobiet; niszczy polską siatkówkę kobiet więc, winien już dawno się podać do dymisji, ale widocznie ma znajomości takie, że jest nie do ruszenia – mimo, braku osiągnięć na światowych salach siatkarskich!
W Polsce obecnie trenerów-zwycięzców w siatkówce kobiet nie ma i jeszcze długo nie będzie – więc, należy sięgnąć po dobrego trenera, np: z ligi włoskiej siatkówki kobiet!
Dlaczego dla Polskiej Reprezentacji Siatkówki Męskiej, sprowadza się najlepszych trenerów, ale nie dla kobiet - mamy w polskim sporcie dyskryminację?, pytam poważnie!

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Sport