14 obserwujących
875 notek
324k odsłony
173 odsłony

Tak krótko podsumowując wybory na Urząd Prezydenta RP

Wykop Skomentuj5

2020 – 2025, z dn. 28.06.2020 r., zaskoczyło mnie jedno:
a) większość młodych ludzi głosowała na kłamcę, lenia, i lawiranta Rafała Trzaskowskiego – mimo, że to Rząd RP pod batutą Beaty Szydło i Mateusza Morawieckiego oraz Prezydenta RP Andrzeja Dudy 2015 – 2020, wyciągnął ich rodziny ze skrajnej nędzy – polska lojalność, i brak rozumu u tych młodych, by się zdawało, dobrze wykształconych wyborców, których poziom intelektualny, jak się okazuje wynosi obecnie 0+!
b) większość przedsiębiorców głosowała na kłamcę, lenia i lawiranta Rafała Trzaskowskiego – mimo, że Rząd Polski wraz z Prezydentem RP Andrzejem Dudą wpompowali w ich firmy miliardy złotych polskich, co za rządów koalicji PO/ZSL 2007 – 2015 pod batutą Donalda Tuska i Ewy Kopacz, by było abstrakcją ekonomiczno-finansową - tragedią, ponieważ budżet państwa polskiego wówczas, jak twierdził publicznie ich minister finansów: Rostowski - "jest pusty"!
To dlatego oni zrównali i wydłużyli wiek emerytalny do 67 lat, obrabowali OFE na 159 mld zł., i wyprzedawali, nawet strategiczne spółki skarbu państwa za grosze, wrogom suwerennej Polski!
Szefowie państw "ententy" po I wojnie światowej, mieli rację - mówiąc, że Polska, to kraj; zacofanych umysłowo i gospodarczo zadymiarzy oraz niewolników, to potwierdziły też, wczorajsze wybory na Urząd Prezydenta RP 2020 - 2025!
Po dojściu do władzy w Polsce z PO-KO Rafała Trzaskowskiego - rodzice tych młodych ludzi - wyborców, którzy głosowali na kłamcę R. Trzaskowskiego, będą się cieszyć: 500+; 300+, i 13-emeryturą nie dłużej, jak trzy lata, o ile nie dojdzie do wcześniejszego podania się Rządu RP Zjednoczonej Prawicy do dymisji i ponownych wyborów parlamentarnych.
A wówczas?, wrócą rodziny wielodzietne, samotne matki, i rodzice dzieci niepełnosprawnych przez swoje "zdrowe" na umyśle dzieci – wyborców, do żarcia ze śmietników, jak to było w latach 2007 - 2015!
Ludzie mądrzy powiadają; "świnia" nie posiada intelektu – więc, zawsze wraca do swoich zwyczajów i pustego koryta licząc na to, że ktoś go jej ponownie napełni za darmo!
Poza tym;
po roku 2023, o ile Rząd RP pod batutą Mateusza Morawieckiego nie poda się do dymisji, to zapełnią się ponownie pola rolników; w Niemczech, Danii, Holandii, Irlandii - nową falą wykształconych Polek i Polaków!
Polska po wygraniu kłamcy R. Trzaskowskiego na UPRP, wróci gospodarczo i finansowo do lat 2007 - 2015, i tak się skończy dobrobyt Polaków z lat: 2015 - 2021 lub 2015 – 2023, w stylu Polskim oraz marzenia, o Polsce; wielkiej, silnej gospodarczo, finansowo, kapitałowo, bezpiecznej, i suwerennej!
Piję teraz za zdrowie; polskich, młodych, wykształconych – idiotów; wy jednak wiecie, jak swoje rodziny, siebie, i swoją przyszłość – kariery, wykończyć w Polsce!
I jeszcze jedno – pamiętajcie;
gdyby nie Rząd RP pod batutą Premiera Mateusza Morawieckiego, i żeby nie Prezydent RP Andrzej Duda, to by was powyzdychało z powodu korona-wirusa, co najmniej tyle, co we Włoszech i Hiszpanii, albo i więcej – nielojalne gamonie!

Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka