15 obserwujących
961 notek
346k odsłon
  148   2

Zdrada IV RP Pałacu Prezydenckiego?,

czy tylko głupota i służenie lobbystom
i wrogom suwerennej Polski dla prywaty?,
oto jest pytanie!

Po zawetowaniu Ustawy o Mediach w Polsce przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę, zastanawiam się komu Andrzej Duda dzisiaj służy?, bo na pewno nie Polskiej Racji Stanu i Polakom!
Pod przykrywką patriotyzmu, katolicyzmu i uczestnictwie w nowych świętach narodowych: Prezydent RP Andrzej Duda wetuje wszystkie Ustawy, które są fundamentem suwerennego państwa polskiego i polskości!
Nie wiem, jak wy, ale dla mnie Prezydent RP Andrzej Duda, stał się tym żołnierzem polskim, który uciekł na Białoruś, by w mediach na Białorusi i w Rosji – perfidnie szkodzić Polsce!
W Niemczech Ustawa o Mediach, jest najbardziej rygorystyczną Ustawą w państwach UE dla kapitału obcego w mediach niemieckich, który by chciał w Niemczech prowadzić działalność medialno-propagandową wymierzoną w rząd niemiecki i suwerenne państwo niemieckie!
A w Polsce proszę:
Prezydent RP Andrzej Duda, służy swoimi wetami wrogom Polski, co za ściek zrobiono w Pałacu Prezydenckim, który winien być wizytówką suwerennego państwa polskiego i polskości - szok!
To bardzo głupie uzasadnienie prezydenckiego VETA dla Ustawy o Mediach w Polsce, dla mnie jest parodią PRAWDY i nadużyciem POWAGI URZĘDU PREZYDENTA RP - zdradą suwerenności Polski.
Prawdą jest to, że głosowałem na Andrzeja Dudę, by objął Urząd Prezydenta RP i na jego reelekcję, ale nie dlatego, że uważałem go za człowieka godnego Urzędu Prezydenta IV RP, tylko dlatego, że nie było innego kandydata!
Nie wierzę ani marksistom, ani liberałom – pozostał mi wybór między: Dżumą, a COVID 19 - więc, wybrałem Dżumę, która przy zachowaniu higieny z czasem sama ginie, choć jak widać, to szkód też wiele Polsce i Polakom – wyrządzi!!!

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale