14 obserwujących
856 notek
320k odsłon
48 odsłon

Wybory parlamentarne - 2019, w czterech punktach.

Wykop Skomentuj

Punkt 1
Możemy się cieszyć, że Zjednoczona Prawica pod batutą PiS i Prezesa Jarosława Kaczyńskiego poszerzyła swój elektorat do ponad 8 mln wyborców i nadal w Sejmie IX kadencji IV RP ma "większość sejmową" - więc, reformy są, jak na razie niezagrożone, ani rozwój Polski, ani bezpieczeństwo - czyli, droga do dobrobytu Polaków nadal będzie kontynuowana prawdopodobnie z lekkim wyhamowaniem z winy samych wyborców, i to mnie najbardziej niepokoi i szokuje!
Punkt 2
Oj, tu już gorzej, ponieważ PiS w Senacie RP nie osiągnęło "większości senackiej" i zaczną się poważne schody z uchwalaniem Ustaw, tak obecnie Polsce potrzebnych dla szybszego rozwoju!
"Anty-PiS" wszystko zrobi, by procedowanie Ustaw w Senacie IV RP, maksymalnie opóźniać zwalając swoją anty-PiS-owską taktykę na nieudolność PiS.
Punkt 3
Tu już szok, bo w jakim szanującym się państwie prawa wyborcy wybierają do najwyższych Organów Władzy Ustawodawczej aferzystów - domniemanych przestępców z zarzutami prokuratorskimi?!
To Polaków nie tylko hańbi na arenie międzynarodowej, ale też stawia Polskę wśród krajów typowo lewackich, tj; ludzi zdegenerowanych, zdeprawowanych, zdemoralizowanych i niegodnych zaufania!
Punkt 4
Hmm; obraz nędzy i rozpaczy, ponieważ wstawiono do ubiegłorocznego cyrku, tj: Sejmu VIII kadencji, jeszcze dwie klatki z jeszcze bardziej wrzaskliwymi małpami, które będą częścią Sejmu IX kadencji IV RP na lata 2019 - 2023!
Myślałem, że Polacy chcą mieć Parlament na bardzo wysokim poziomie intelektualno-organizacyjnym po doświadczeniach z lat 2015 - 2019, który tym razem będzie służył powadze Sejmu i Senatu IV RP oraz dobru całego narodu i Polonii, jednak Polacy sami jeszcze bardziej pogłębili swoim nierozsądnym wyborem zidiocenie tak w Sejmie, jak i w Senacie na lata 2019 - 2023.
Wycięliście rodacy z dużym prawdopodobieństwem - świetny numer, ale sami sobie, bo zachodnie państwa UE w tym Niemcy, obecnie wchodzą w okres recesji (nie wiadomo, jak głębokiej), i teraz robiąc z polskiego parlamentu arenę cyrkową opanowaną przez zadymiarzy "anty-PiS", może doprowadzić do tego, że Polska podąży za Niemcami z winy samych nierozgarniętych umysłowo Polaków – "pustaków"!
To tak mędrcy inaczej chcecie dojść w Polsce do dobrobytu w ciągu 15 lat?, puknijcie się w łeb!

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale