0 obserwujących
54 notki
25k odsłon
4455 odsłon

JAK ZNALEŹĆ LUDZI DO ZAŁOŻENIA PARTII POLITYCZNEJ

Wykop Skomentuj1

PORADNIK PARTII MIECZA I STALI 

Aby założyć partię polityczną musisz mieć program (albo kasę i fajną nazwę), 15 ludzi i 1000 podpisów. Nasz obrazkowy poradnik pokaże Ci, jak to zrobić.

1)  Wodzowie

Musisz zacząć od zebrania wodzów – Wielkich Wodzów, Wodzów na Powiat, Wodzów Gminnych. W końcu musi kto mieć rządzić nad rzeszą 15 ludzi i 1000 zwolenników. Musisz poszukać wśród swoich kolegów. Jeśli będą mieli odmienną wizję świata – byłych kolegów. Musisz rozdać im ulotki, które pomogą kształtować ich światopogląd. Chyba, że nie masz daru przekonywania. Niestety nie wiem, jak to jest…

 

2) Partyjna Inteligencja

Po znalezieniu wodzów musisz poszukać ludzi na tyle inteligentnych, żeby mogli pisać programy i ustawy zgodne z Twoim światopoglądem. Musisz szukać w miejscach, gdzie banda idiotów nie znajdzie tego, kryjąc się tym samym wśród partyjnej inteligencji.


Na zdjęciu: Rekrutacja – Partia Miecza i Stali, astrokurczak@gmail.com

 

W tym wypadku możemy przejść również do Internetu – dobrym rozwiązaniem są gry polityczne zrzeszające zwolenników wszystkich ideologii. Szczególnie, kiedy gra podzielona jest na pięć regionów, w których panuje inna.


 

 

 3) Spece od społeczności

W dzisiejszych czasach mało kto może się obejść bez mediów społecznościowych. Należy zorganizować uzależnionych od Internetu maniaków. I tak nudzą się oni nie mogąc odejść od komputera, więc co szkodzi im dać Ci kupę reklamy. Jeśli ani ty, ani reszta z Wodzów nie korzysta z tych portali masz szanse na podobny wynik co my.

 

 4) Grono szerokich zwolenników

Tu musisz być przygotowany na ekstremalne zdolności. Bardziej ekstremalne od sodo-kwaskowych granatów. Połów ryb, przetrwanie w ekstremalnych warunkach, żywienie się rzeczami, które przyprawiają o zawrót głowy, niszczenie, ogień oraz uwodzenie. 

Potrzebujesz tysiąca osób. Aż tysiąca? My potrzebowaliśmy mniej.

- 10 osób x 2 – zostaje 980 – rodzina założycieli

- 25 osób x 2 – zostaje 930 – przyjaciele założycieli

- 50 + 5 – zostaje 875 – dziewki, które z niezrozumiałych względów lecą na założycieli

- 50 – zostaje 825 – fani Conana Barbarzyńcy i Rambo – znajomi z kina

- 25 – zostaje 800 – publiczność z koncertu zespołu W Stogu Siana

- 100 –  zostaje 700 – rodziny przyjaciół

- 50 – zostaje 650 – goście z wesela ciotki

- 1 – ludzie, którzy naprawdę zgadzają się z twoimi poglądami (tak, samemu też można się podpisać) – zostaje 649

 

649 zwolenników partii należy znaleźć w kilku miejscach:

Po pierwsze – musisz zbierać podpisy na bazarze. Nie kupować… Po kilku dniach ciężkiej pracy znajdziesz 200-250 zwolenników (zostanie ok. 400).

 

- Wiejskie Disco – wyspecjalizowani ludzie są w stanie przy rytmach skocznej muzyki („Idę ja i ma dziewczyna, na disco do Sulęczyna”) znaleźć dużo znajomości. Po weekendzie znaleźliśmy 35 dresów, którzy dziwnym trafem przynieśli nam 165 podpisów wraz z telefonami. Zostało 200.

5) Internet

Dwie setki ludzi znajdujemy przez Internet. Nie potrzeba nam wiele intelektualistów, których już znaleźliśmy. Wchodzimy więc na serwisy dla rzeszy w pełni sprawnych nastolatków.

- Pierwsza pięćdziesiątka, która wszystko lubi…

 

- Druga pięćdziesiątka, którą trzeba przekonać wrodzonym darem przekonywania w kolejnych idiotycznych serwisach…

  

- I kolejna setka was, którzy przeczytali artykuł…

 

Teigenes Unhjemson

 

 

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale