40 obserwujących
347 notek
230k odsłon
  109   0

Korupcjogenna ustawa o "rodzinnej przemocy" odroczona.

"Jesteś rodzicem? Czy wiesz, że już za kilka miesięcy pracownik socjalny może odebrać ci dziecko na podstawie donosu sąsiadów lub ankiety przeprowadzonej w szkole?" – alarmuje portal Opoka.org.pl. również Rzeczpospolita podaje argumenty za i przeciw ustawie.

We wszystkich publikacjach nie podkreślono jednak, według mnie najważniejszego elementu i efektu tej antyrodzinnej ustawy: Jest to ustawa wyjątkowo korupcjogenna, na którą z wielka niecierpliwością czekają beneficjanci patrzący na system niemieckich Jugedamtow, skąd ta ustawa została niemalże skopiowana.

Przecież doskonale wiadomo, ze rodzice oddadzą wszystko za to, żeby nie zabrano im dzieci.
Przecież również dobrze wiadomo, że pracownicy socjalni i ich pomocnicy wyciągają pieniądze z kieszeni podatnika na komercyjne domy dziecka i komercyjne rodziny zastępcze, przydzielają je, rozdzielają według własnego uznania. Trzeba tylko nam zabrać  a im dostarczyć ludzki materiał, nasze dzieci i jakoś to wszystko uzasadnić w tajnych aktach. Zawsze znajdzie się jakiś pretekst, podejrzenie molestowania.

Zostal również ukryty totalitarny charakter tej ustawy, ponieważ umyslnie nie stworzono elementu ministerialnej, demokratycznej kontroli działania zaplanowanych zespołów totalitarnej kontroli rodzin.

Na skutek wczorajszego protestu organizacji rodzicielskich przed Sejmem i zebraniu ponad dwudziestu tysięcy podpisów osób sprzeciwiających się wprowadzeniu ustawy penalizującej wybiórczo rodziny jako źródło przemocy przeciwko dzieciom i źródło wszelkiego zła, pomijającej natomiast zupełnie prewencje przemocy skierowanej przeciwko dzieciom w innych środowiskach, ustalono, że w tym tygodniu nie będzie drugiego czytania ustawy - zostanie ona skierowana ponownie pod obrady komisji! Zatem jest pierwszy sukces! Mialem rowniez okazje wypowiedzi w glownym wydaniu wiadomosci.

http://www.tvp.info/wiadomosci/wideo/02032010-1930

http://www.rzecznikrodzicow.pl/20100225_sprzeciw.php

http://www.rp.pl/artykul/441554.html

http://www.rp.pl/artykul/441552.html

http://www.rp.pl/artykul/441553.html

http://www.rp.pl/artykul/2,441089_Bronia_rodziny_przed_Sejmem.html

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale