Michał Jaworski Michał Jaworski
241
BLOG

Jakie tortury, taki zamach.

Michał Jaworski Michał Jaworski Polityka Obserwuj notkę 43

"Kamiński przez dwa tygodnie pobytu w więzieniu stosował głodówkę.(...) Kamiński czuje się po wyjściu z więzienia źle i że zastosowano wobec niego tortury."

A TO SAM WYGŁODZONY I TORTUROWANY KILKANAŚCIE GODZIN PO ODBICIU Z RĄK ZAMACHOWCÓW NA BRATA PREZESA.
image

Coź, skoro brata, wokół zamachu na którego Kaczyński mógłby tworzyć mit już nie ma, to torturowanym Kamińskim PiS musi się obejść. WIdocznie wszystko, co zdarzyło się jako tragedia musi powtórzyć się jako farsa.

Warto uzupełnić, że Sąd Najwyższy zwrócił  sprawę Kamińskiego i Wasika do sądu, który ich - już prawomocnie - skazał na skutek skargi kasacyjnej wniesionej przez rodzinę Andrzeja Leppera, który w 2011 roku targnął się na własne życie. Ze strony PiSu rodzina Leppera nie usłyszała słowa przeprosin czy wytłumaczenia.

LEPPER, KTÓREGO WPRAWDZIE MOŻNA NIE LUBIĆ, NADAL PRZEDSTAWIANY JEST PRZEZ PISOWCÓW, W TYM DUDĘ, JAKO OSOBA SKORUMPOWANA.

PREZYDENT LECH KACZYŃSKI, KTÓREGO POLECENIE "PRÓBOWANIA DO SKUTKU" DYREKTOR KAZANA PRZEKAZAŁ PILOTOM, PRZEDSTWIANY JEST JAKO OFIARA ZAMACHU.

Bardzo były fizyk teoretyk, do 1982 pracownik naukowy. Autor referatu na I Konferencji Smoleńskiej. Dzisiaj sam zdziwiony, skąd w tym temacie i miejscu się znalazł. Archiwalne notki: http://mjaworski50.blogspot.com/ Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności ale też podejrzany o przynależność do niedorżniętej watahy współpracowników gestapo.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka