Kazimierz Demokrata-Polski Kazimierz Demokrata-Polski
196
BLOG

Wielkie dzięki dla Magdy Gessler...

Kazimierz Demokrata-Polski Kazimierz Demokrata-Polski Osobiste Obserwuj temat Obserwuj notkę 6

 Wielkie dzięki dla Magdy Gessler, przede wszystkim za wspaniałe akcje ujawnia brudów i bałaganu w kuchniach restauracji. Pomijam inne aspekty programu rewolucji kuchennych, które niewątpliwie istnieją. Większość restauracji reformowanych przez p. Magdę, obfituje w brudne pomieszczenia, brudne naczynia kuchenne, stare zapasy często przeterminowane o swoistym zapachu itp.

Biorąc pod uwagę te wspaniałe obrazy restauracyjnych kuchni, pomijając jakość posiłków, wydatnie ograniczyłem wizyty w restauracjach i barach. Jest to zasługa p. Magdy, której serdecznie dziękuje jeszcze raz. Wszystkim potencjalnym klientom polecam aby nosząc się z zamiarem odwiedzenia restauracji zastanowili się nad tym gdzie wchodzą, mając na uwadze czystość przyrządzania posiłków. Szkoda, że rewolucje kuchenne nie odwiedzają reformowanych restauracji po dłuższym okresie czasu, jakoś nie bardzo wierzę w to, że czystość jest dochowana. Ciężko zwalczyć przyzwyczajenia. 

interesuje sie polityką, historią, literaturą, turystyką, filmem, fotografiką; kocham demokrację i prawde nieznosze obłudy fałszu i piaru

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości