Zbigbiew Romaszewski - człowiek w dzisiejszej polityce wyjątkowy, zwyczajnie- GODNY.
Niewielu tak oddanych prawdziwie walce z komunizmem, a jednocześnie zawiedziony dzisiejszą Polską i jej obliczem wobec tych którzy o nią walczyli, a dziś żyją w nędzy i zapomnieniu, z których często się wyśmiewa.
Człowiek, który tyle wycierpiał, a jednocześnie zachował w swojej politycznej drodze wielką obiektywną ocenę nie dajac się wciągnąć w rozgrywki, pyskówki i prowokacje.
Cenił demokracje, parlamentaryzm i prawa obywateli, zdecydowanie stając przecie uchwalaniu ustaw odbierających zdobycze poszcególnych obywateli grup społecznych.
PRAWDZIWY CZŁOWIEK SOLIDARNOŚCI WIERNY JEJ IDEAŁOM DO KOŃCA.
Człowiek skromny i cichy a naprawdę wielki i prawdziwy w swoich poglądach i działaniu, w którym nie było ani grama karierowiczostwa tak charakterystycznego dla znanych dziś postaci świata polityki.
ŻEGNAM CIĘ ZBYSZKU, CZEŚĆ TWOJEJ PAMIĘCI


Komentarze
Pokaż komentarze