Kazimierz Demokrata-Polski Kazimierz Demokrata-Polski
343
BLOG

Monika Olejnik jest patriotką

Kazimierz Demokrata-Polski Kazimierz Demokrata-Polski Polityka Obserwuj notkę 4

"Wygrałam z Frondą, wydawcą "Resortowych dzieci". Fronda przeprosi za szkalowanie mnie, że nie jestem patriotką. Przeprosiny znajdą się w "Rzeczpospolitej", "wSieci" i "Gazecie Polskiej Codziennie", a nieprawdziwe informacje zostaną usunięte z Internetu i z ewentualnych przyszłych wydań książki."

 

Zaznaczam, że Pani Monika OLEJNIK JEST DZIENNIKARKĄ A NIE POLITYKIEM i nie jest zapisana do obozu Platformy Obywatelskiej.

N a informacje dziennikarki nie polityka zapisanego do obozu Platformy Obywatelskiej zareagował wydawca książki ”Resortowe dzieci. Media”.

"21 listopada 2014 roku w Sądzie Okręgowym w Warszawie podpisałem z przedstawicielem p. Wasowskiej/Olejnik wynegocjowaną wcześniej ugodę. Efektem negocjacji są przeprosiny w dziennikach „Rzeczpospolita”, „Gazeta Polska Codziennie” oraz w tygodniku „wSieci”. W tekście ugody p. Wasowska/Olejnik oświadcza, że umieszczenie tych przeprosin wyczerpuje wszelkie jej roszczenia związane z wydaniem przez moją oficynę książki ”Resortowe dzieci. Media”

"Zbulwersowany jestem także brakiem zachowania dziennikarskich standardów na portalu Onet.pl. Informacja na pierwszej stronie jednego z największych w kraju portali opierała się wyłącznie na facebookowej informacji p. Moniki Wasowskiej/Olejnik. Jednak nieprawdą jest, że „Monika Olejnik pozwała wydawnictwo Fronda za umieszczenie jej wizerunku na okładce”, że „Monika Olejnik wygrała proces”, że „zgodnie z orzeczeniem sądu”.

Tworzenie propagandy mamy na talerzu. Ciekawe czy portal Onet.pl zareaguje czy przemilczy swoją dezinformacje?

 

 

 

interesuje sie polityką, historią, literaturą, turystyką, filmem, fotografiką; kocham demokrację i prawde nieznosze obłudy fałszu i piaru

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (4)

Inne tematy w dziale Polityka