Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2217k odsłon
  40   0

Berlusconi i Wlosi sprzeciwili sie bezholowiu w Europie.

 

„Burmistrz i radni z miejscowości Trapani na Sycylii złożyli się na zakup 72 krzyży i podarowali je szkołom, w których ich brakowało.. Jego koledzy w Loreto i Trieście już wydali rozporządzenie zabraniające zdejmowania krzyży. Natomiast burmistrz Galzignano Terme koło Padwy nakazał umieszczenie krzyży we wszystkich budynkach publicznych bez żadnych wyjątków.Zlekceważenie jego zarządzenia będzie kosztować 500 euro.Zrodlo tutaj
“Premier Włoch Silvio Berlusconi oświadczył, że niedawne orzeczenie Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, według którego wieszanie krzyży w klasach to naruszenie "prawa rodziców do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami" oraz "wolności religijnej uczniów" do niczego "nie zmusza"...Dodał, że krzyże pozostaną w klasach.” "To nie jest wyrok mający charakter przymusu. Nie ma możliwości żadnego przymusu, zabraniającego nam trzymać krzyże w klasach".Zrodlo tutaj
 
Pomimo tego ze ETPC nie jest organem Unii Euroepejskiej malo kto o tym wie. Dla wiekszosci wszystko co nosi nazwe europejski oznacza Unie. Wlosi jako pierwsi zastosowali tak zwane nieposluszenstwo obywatelskie , do ktorego doszlo przy  zlekcewazenia wyroku przez panstwo Wloskie , bo jak inaczej interpretowac decyzje premiera Wloch ze wyrok trybunalu  nie ma  zadnego znaczenia.  Czy Wlosi maja racje ze przyjeli stara polska szlachecka tradycje i wyrokiem miedzynarodowego sadu europejskiego  „podbili sobie szube „ . wedlug mnie postapili bardzo racjonalnie z godnie ze stara polska  demokratyczna zasada  wprowadzona w 1505 roku „Nihil Novi nisi commune consensusczyli „nic nowego bez zgody ogółu . co potocznie tłumaczono jako "nic o nas bez nas"  zrodlo tutaj  generalnie chodzilo o to ze bez demokracznej kontroli nie mozna stanowic prawa . Sady w naszch czasach faktycznie stanowia prawo , bo ich orzeczenia  czesto zastepuja ustwodawcow. Wystarczy przypomniec zmiany legalnosci kary smierci w USA. Sad Najwyzszy raz tak stanowil , raz tak .  
Zapraszam do moje poprzedniej notki  o wyczynach w poniewieraniu  chrzescijanami przez  tenze  trybunal ze Strasburga czytaj tutaj
.Napisalem w tej notce o antydemokratycznym  oligarchicznym systemie wylaniani sedziow trybunalu. Systemie , ktory poddany wplywom roznych lobby powoduje ze Trybunal zamiast strzec wolnosci i praw obywatelskich zaczyna lamac te prawa, zaczyna byc narzedziem ucisku ideologicznego / np ideologi marksizmu kulturowego / w stosunku do obywateli Europy , a co wiecej narzedziem nieformalnych grup sniacych  ze sa demiurgami spolecznymi .
Dlaczego Wlosi robia slusznie broniac  w Europie wymyslonego przez Polakow ponad 500 lat temu prawa. Bo jedynie demokratyczna kontrola daje gwarancje ze instytucje w tym rowniez trybunal nie zostanei zdegenerowany przez niekontrolowana wladze. Afera hazardowa, Spotkania na cemetarzach , stacjach bezynowych, Pytanie z kim i gdzie rozmawiaj zalezni jedynie od roznych lobby sedziowie Trybunalu Praw .... Praw kogo ? , Bo na pewno nie czlowieka . Berlusconi , chociaz trudno o gorszy autorytet ma racje  mowiac ze prawo trzymania krzyzy w klasach nie podlega zadnym przymusom.
Marksizm kulturowy wmawia nam , rowniez w Polsce ze orzeczeni a sadowe sa swieta krowa i na zasdzie wiary nalezy wierzc ze sa sluszne. Przytaczalem juz ocene jawnie nieuczciwego wyroku sadowego dotyczacego lustarcji . Korwin Mikke nazwal sedziow  opisowo mowiac „ synami prostytutek”. Sami wiemy jak jak Bolek i Alex kaza nam wierzyc w swoja niewinnosc bo sad tak orzekl. Chcialbym podkresli „ kaza nam wierzyc „ pomimo ze rozum mowi cos innego , marksizm kulturowy jest faktycznie nowa religi , o dosc podejrzanych zasadach etycznych.  
Dlaczego nie mozemy wybierac sadziow Trybunalu wyborach powszechnych. Gwarantowaloby to wybor tych ,ktorych uwazamy za uczciwych, ktorzy sluza ochronie praw czlowieka a nie lamaniu tych praw.      
 

 Zapraszam do linko w temacie „ stronnictwo pruskie i jagiellonskie „

 
Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale