Marek Mojsiewicz Marek Mojsiewicz
17617
BLOG

Tusk przerażony ,że Kaczyński wsadzi go do więzienia .

Marek Mojsiewicz Marek Mojsiewicz Polityka Obserwuj notkę 108

Tusk przerażony ,że Kaczyński wsadzi go do więzienia .
 
Sytuacja kraju jest dramatyczna. Tusk obłożył Polaków gigantycznym długiem, jego cicha przychylność pozwoliła rozróść się skorumpowanym mafiom urzędniczym , które opanowały przestrzeń publiczna . Wspieranie przez Tuska nepotyzmu , kumoterstwa i bezhołowia pasożytniczej klasy urzędniczej pozwoliło obciążyć społeczeństwo polskie ponad stoma tysiącami nowych urzędników , nowych pasożytów . Polska jęczy pod ciężarem utrzymania 660 tysięcy urzędników .Co najmniej cztery miliony Polaków uciekło spod bandyckiego systemu podatkowego III RP . Dług Tuska dodany do poprzedniego zadłużenia i piramida odsetek przekształciły Polaków w chłopstwo pańszczyźniane pracujących w pocie czoła pod batem ekonomów . Oligarchia rozkrada na żywca dziesiątki miliardów złotych , bo do tego służą najdroższe na świecie drogi , mosty, stadiony . Jedne z najdroższych na świecie leków . Za chwile będziemy najdroższą na świeci energię , najwyższy i najbardziej restrykcyjny podatek kataralny . Wyludnienie Polski , nędza zataczająca coraz szersze kręgi .
 
Jednak to co widzimy to dopiero początek . Orłowski przewiduje 10, 15 procentową inflacje. Ale wartość inflacji może sięgnąć o wiele wyżej . Spadek ratingu Polski i spadek wartości złotówki dramatycznie podniesie zadłużenie i koszty odsetek płaconych od długów III RP. Tak wysoka inflacja to znak załamania gospodarczego , bo przy takiej inflacji gospodarka, przedsiębiorcy nie mogą normalnie działać . Inflacja , załamanie gospodarcze plus podatek katastralny oznacza wywłaszczanie milionów Polaków z ich majątku.
 
Ziemkiewicz jaki pierwszy przewidywał , że Kaczyński wsadzi Tuska do wiezienia , ba przewidywał , że każdy premier , niekoniecznie Kaczyński wsadzi Tuska do więzienia
 
Ziemkiewicz „Ale też sukces, jakim jest zachowywanie popularności przez trzy lata kosztem wielkiego picu, mnożenia długów i odkładania na wieczne nigdy problemów, które już dawno powinny być załatwione, ma swoją cenę. Tą ceną będzie, tak jak było w przypadku Gierka, nagła katastrofa. Myślę zresztą, że Donald Tusk już jest na to przygotowany i jego plan polega na tym, żeby pociągnąć jeszcze rok–dwa w tym picu, a potem przeskoczyć na jakieś unijne synekury i zostawić za sobą walący się gmach. Myślę, że mu się to nie uda i jestem głęboko przekonany, że Tusk będzie pierwszym premierem w historii Polski, który po zakończeniu kadencji znajdzie się w więzieniu.
– Naprawdę Pan tak myśli?
  • Będzie co najmniej postawiony przed Trybunałem Stanu, bo jest za co. Jego następca, nawet jeśli to nie będzie Jarosław Kaczyński, po prostu będzie musiał to zrobić, żeby uspokoić ludzi, którzy nagle stracą totalnie poczucie bezpieczeństwa, stracą oszczędności, pracę i nagle się znajdą w sytuacji, o której kiedy dziś słyszą, to zatykają uszy. Tak jak nie chcieli słyszeć w latach 70., kiedy fachowcy mówili, że nie można wiecznie żyć na kredyt.”..( więcej)

 
Jeśli Kaczyński wygra to znajdzie „Wałbrzych „ w każdym ministerstwie , w każdej instytucji na jaką miał wpływ Tusk i jego ferajna.

 
Wprost tak pisze panice , a raczej paranoi w jaką wpadł Tusk . „ Lider Platformy boi się porażki w nadchodzących wyborach nie tylko dlatego, że może w ich wyniku stracić władzę. – To także strach fizyczny. Premier boi się, że, jeśli PiS wygra, to ludzie prezesa po niego przyjdą i zakują go w kajdanki – mówi „Wprost” jeden z polityków PO „..”....po Smoleńsku Donald zaczął odczuwać fizyczny strach przed Kaczyńskim.”....”A co Kaczyński myśli o Tusku? „...”Jarosław przez lata nim gardził, mówił, że to chłoptaś, nie polityk. Powtarzał, że w latach 80., gdy jego żona z synkiem gnieździła się w akademiku, on przepuszczał pieniądze z kolegami na imprezach. Po upadku komuny to samo: balangi, alkohol, piłeczka. „....( źródło )

 
W normalnym państwie , w państwie prawa rzeczą normalną jest ,że przestępcy stosujący kumoterstwo , nepotyzm , oszuści finansowi , zdrajcy , łapownicy , skorumpowani urzędnicy, członkowie zorganizowanych grup przestępczych idą do więzienia . W innym wypadku bezkarna Targowica wróci aby dalej niszczyć kraj .

 
Marek Mojsiewicz

 

|<a Marek Mojsiewicz lubi Marek Mojsiewicz Utwórz swój znacznik „Lubię to” Reklama w internecie

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka