Blog
Rzeczpospolita
Marek Mojsiewicz
89 obserwujących 2316 notek 2024254 odsłony
Marek Mojsiewicz, 2 czerwca 2012 r.

Prowokacja II Komuny i Rosjan Wywołanie zamieszek w Warszawie

Zamknięto atamanów drużyn kibiców typu Staruch nie ze strachu ,że ci będą prowokować starcia i zamieszki , ale z powodów zupełnie odwrotnych. Prowokatorzy przygotowujący wybuch zamieszek , które maja rozpocząć rosyjskie bojówki obawiali się że atamani typu Staruch zapanują nad polskim kibicami i ci nie dadzą się sprowokować. Pozbawieni przywódców polscy kibice nie wytrzymają presji i prób poniżania Polski i Polaków i mamy rozruchy .Atak na Warszawę stu tysięcy Rosjan wystarczy aby spłonęło pól miasta . Jeśli prowokacja się uda będziemy mieli rozwój wypadków co najmniej taki jak w Londynie , czy w arabskich dzielnicach Paryża . Setki spalonych samochodów i sklepów , pobicia i ofiary śmiertelne.
 
Warto prześledzić rozwój tej prowokacji .Mucha nagle prosi Rosjan o zmianę hotelu strasząc Rosjan kibicami i PiSem Reżimowe media koordynują akcje. Kaczyński koncyliacyjnie mówi że Rosjanie mu nie przeszkadzają i że on osobiści jest gwarantem spokoju w deni 10 czerwca. Drugi etap prowokacji. Gronkiewicz Waltz pomimo tego ,że nikt ani nie słyszał o żadnej manifestacji Rosjan, ani nikt o taką nie wystąpił w mediach szeroko mówi o tym ,że Rosjanie mają prawo do manifestacji na Krakowskim Przedmieściu w dniu 12 czerwca , w dniu antypolskiego rosyjskiego święta narodowego. Emocje wzrastają .
 
Aby podgrzać atmosferę zakazuje się Rosjanom umieszczanie komunistycznych symboli i portretów rosyjskich zbrodniarzy typu Lenin i Stalin. Na tym etapie prowokacji włączają się Rosjanie .Rosyjski minister sportu publiczni szczuje Rosjan . W Rosji już rozpoczyna się antypolska histeria . Zamiast stu tysicy Rosjan może przyjechać ich i trzysta tysięcy .Należy liczyć się z tym że na apel ministra sportu Rosji stawia się licznie w Warszawie rosyjscy kryminaliści, co uczyni z planowanych zamieszek jatkę .
 
Oligarchia gotowa jest spalić pól Warszawy, aby tylko utrzymać władzę. Te zamieszki to ostatnia szansa utrzymania władzy. Trzy miliony Polaków żyje już w nędzy .
 
Już niedługo Polacy wyjdą na ulice aby obalić reżim Tuska . Należy ich zastraszyć. Rosjanie w walkach z Polakami maja dokonać w warszawie takich spustoszeń, aby można było ograniczyć praw obywatelskie , w tym prawo do zgromadzeń i manifestacji.
 
Na naszych oczach II Komuna przygotowuje jedna z największych prowokacji . Należy zrobić wszystko ,aby Polacy nie dali się sprowokować wspólnej prowokacji Rosjan i II Komuny.
 

Marek Mojsiewicz                       

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Uzupełnienie Zbigniew Kuźmiuk "Drugą kwestią na którą zwróciłem uwagę, był gwałtowny...
  • @ZEWSII http://naszeblogi.pl/34536-propaganda-socjalistyczna-zachodu-wobec-sukcesu-chin
  • @sapiens polecam Pomysł Centrum Adama Smitha „ Wydaje się, że z wymienionych przyczyn...

Tematy w dziale