Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
90 obserwujących
2381 notek
2271k odsłon
  1691   0

Prof Nowak poparł Brauna w walce o Gdańsk

Spotkanie z Grzegorzem Braunem i prof. Nowakiem – pytania od mieszkańców”..(źródło)

Sondaż - Wybory na prezydenta Gdańska coraz bliżej! Sondaż wyborczy - Wybory na prezydenta Gdańska coraz bliżej! Kogo poparlibyście dzisiaj? Prowadzi Grzegorz Braun. ...(źródło)

Gazeta Wyborcza Brauna opisujaca wszystkie przekrety wladz miejskichw Gdansku (źródło)

Grzegorz Braun „Masz informację na temat korupcji w Gdańsku? Zostaw nam informację – razem rozmontujemy układ gdański! Telefon zaufania 782 515 500 „...( https://www.ukladgdanski.pl/ )

Wpolityce.pl “"Nie będą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci...". Spot Brauna wywołał spore poruszenie: "Można go nie lubić, ale to jest mistrzostwo"...”Do wyborców w Gdańsku coraz bliżej. Wszystko wskazuje na to, że tragicznie zmarłego Pawła Adamowicza zastąpi Aleksandra Dulkiewicz. Z walki nie rezygnuje jednak Grzegorz Braun, którego spot wyborczy spotkał się z bardzo przychylnymi komentarzami internautów. “...”https://wpolityce.pl/polityka/435560-spot-brauna-wywolal-spore-poruszenie-wideo”

Grzegorz Braun: obronię Gdańsk przed dyktatem eurokomuny i inwazją imigrantów”..”Grzegorz Braun, kandydat na prezydenta Gdańska w wyborach uzupełniających, opublikował nowy spot. Podkreśla w nim, że jeśli zwycięży w zbliżających się wyborach, „obroni Gdańsk przed dyktatem eurokomuny i inzwazją imigrantów”. Sprzeciwi się również promocji ideologii gender i postaw LGBT.

– Szczęść Boże! Nazywam się Braun. Grzegorz Braun – tymi słowami przywitał wyborców znany reżyser w swoim najnowszym spocie, opublikowanym w związku z wyborami uzupełniającymi w Gdańsku. Kandydat na prezydenta miasta zapewnia, że jeśli zwycięży w wyborach, będzie prawdziwą, autentyczną „dobrą zmianą”. Braun podczas krótkiego spotu w skrócie opisuje swój program wyborczy, zwracając uwagę na potencjalne zagrożenia ideologiczne, które pojawiają się wraz z przyjęciem w mieście tzw. „polityki równościowej”.

 – Moja kandydatura to gwarancja prawdziwie dobrej zmiany. Obronię Gdańsk przed dyktatem eurokomuny i inwazją imigrantów. Nie będą Niemcy i Żydzi uczyć nas historii. Nie będą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci – mówi Braun w swoim spocie. Kandydat na prezydenta miasta zapewnia również, że „rozmontuje i rozliczy układ gdański”. – Miasto dla mieszkańców, nie tylko dla obcych spekulantów i deweloperów, jeżeli ulgi i ułatwienia, to dla lokalnych pracodawców i pracowników – kontynuuje.

Grzegorz Braun podkreśla również, że za jego prezydentury Gdańsk nie będzie „tęczowy, brunatny, ani czerwony”, tylko biało-czerwony. – Wiara katolicka, tradycyjna rodzina i polska własność będą tu bezpieczne – zapewnia Braun. – Króluj nam Chryste w Gdańsku i wszędzie – kończy kandydat na prezydenta.

Uzupełniające wybory na prezydenta Gdańska odbędą się 3 marca br. Są one podyktowane tragiczną śmiercią prezydenta Pawła Adamowicza, który zmarł po tym, jak dwukrotnie został raniony nożem podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.'..(źródlo )

„Nie będą Niemcy i Żydzi uczyć nas historii”. Nowy spot Grzegorza Brauna”..”Jednym z kandydatów w nadchodzących 3 marca wyborach na prezydenta Gdańska jest Grzegorz Braun. Znany ze skrajnie prawicowych poglądów reżyser właśnie wypuścił nowy wyborczy spot. – Nie będą Żydzi uczyć nas historii, a zboczeńcy wychowywać naszych dzieci – głosi Braun w nagraniu. “..”– Moja kandydatura to gwarancja prawdziwie dobrej zmiany. Obronię Gdańsk przed dyktatem eurokomuny i inwazją imigrantów – obiecuje w spocie Grzegorz Braun. Zapowiada także, że rozmontuje i rozliczy tzw. „układ gdański”. – Miasto po pierwsze dla mieszkańców, nie dla obcych spekulantów i deweloperów. Gdańsk będzie nie tęczowy, nie brunatny, nie czerwony, tylko biało-czerwony – dodaje. Podkreśla też, jakie wartości przyświecać powinny polityce miasta. – Wiara katolicka, tradycyjna rodzina i polska własność będą tu bezpieczne – zapewnia.

– Króluj nam Chryste w Gdańsku, i wszędzie – podsumowuje spot reżyser. Ale na końcu dodaje jeszcze jedną, ważną deklarację. – Zapewniam, że nigdy nie kibicowałem Arce Gdynia – oświadcza niespodziewanie. “..Wybory uzupełniające na prezydenta Gdańska odbędą się 3 marca. Po zabójstwie ostatniego gospodarcza miasta, Pawła Adamowicza, do wyborów następcy stanęło troje kandydatów: Aleksandra Dulkiewicz, dotychczas doradczyni Adamowicza, Grzegorz Braun i Marek Skiba (źródło )

Dwóch kandydatów na prezydenta Gdańska debatowało w Filharmonii Bałtyckiej. We wtorek Grzegorz Braun i Marek Skiba stanęli do jedynej przed niedzielnymi wyborami debaty. W sali pojawiło się ponad 100 osób.

Jednym z tematów, którymi się zajmowali była komunikacja miejska. Kandydatów pytano między innymi o to, jak ją uzdrowić i jak zachęcić mieszkańców do tego, by chętniej z niej korzystali.

SZYBKI TRAMWAJ

- Jeżeli jest tak, że z osiedli za obwodnicą szybciej i taniej można dojechać samochodem niż komunikacją miejską, to ludzie będą wybierać jazdę samochodem! Ja mieszkam na Osowej. Wybudowano nam dużą zabawkę, czyli Pomorską Kolej Metropolitalną. I aby dojechać z Osowej do Gdańska Głównego trzeba często przesiąść się w Rębiechowie, następnie we Wrzeszczu i dopiero wtedy można dojechać do Gdańska Głównego - mówił Marek Skiba z komitetu Odpowiedzialni Gdańsk.

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka