Marek Mojsiewicz Marek Mojsiewicz
1703
BLOG

Prof Nowak poparł Brauna w walce o Gdańsk

Marek Mojsiewicz Marek Mojsiewicz Wybory Obserwuj temat Obserwuj notkę 7

Spotkanie z Grzegorzem Braunem i prof. Nowakiem – pytania od mieszkańców”..(źródło)

Sondaż - Wybory na prezydenta Gdańska coraz bliżej! Sondaż wyborczy - Wybory na prezydenta Gdańska coraz bliżej! Kogo poparlibyście dzisiaj? Prowadzi Grzegorz Braun. ...(źródło)

Gazeta Wyborcza Brauna opisujaca wszystkie przekrety wladz miejskichw Gdansku (źródło)

Grzegorz Braun „Masz informację na temat korupcji w Gdańsku? Zostaw nam informację – razem rozmontujemy układ gdański! Telefon zaufania 782 515 500 „...( https://www.ukladgdanski.pl/ )

Wpolityce.pl “"Nie będą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci...". Spot Brauna wywołał spore poruszenie: "Można go nie lubić, ale to jest mistrzostwo"...”Do wyborców w Gdańsku coraz bliżej. Wszystko wskazuje na to, że tragicznie zmarłego Pawła Adamowicza zastąpi Aleksandra Dulkiewicz. Z walki nie rezygnuje jednak Grzegorz Braun, którego spot wyborczy spotkał się z bardzo przychylnymi komentarzami internautów. “...”https://wpolityce.pl/polityka/435560-spot-brauna-wywolal-spore-poruszenie-wideo”

Grzegorz Braun: obronię Gdańsk przed dyktatem eurokomuny i inwazją imigrantów”..”Grzegorz Braun, kandydat na prezydenta Gdańska w wyborach uzupełniających, opublikował nowy spot. Podkreśla w nim, że jeśli zwycięży w zbliżających się wyborach, „obroni Gdańsk przed dyktatem eurokomuny i inzwazją imigrantów”. Sprzeciwi się również promocji ideologii gender i postaw LGBT.

– Szczęść Boże! Nazywam się Braun. Grzegorz Braun – tymi słowami przywitał wyborców znany reżyser w swoim najnowszym spocie, opublikowanym w związku z wyborami uzupełniającymi w Gdańsku. Kandydat na prezydenta miasta zapewnia, że jeśli zwycięży w wyborach, będzie prawdziwą, autentyczną „dobrą zmianą”. Braun podczas krótkiego spotu w skrócie opisuje swój program wyborczy, zwracając uwagę na potencjalne zagrożenia ideologiczne, które pojawiają się wraz z przyjęciem w mieście tzw. „polityki równościowej”.

 – Moja kandydatura to gwarancja prawdziwie dobrej zmiany. Obronię Gdańsk przed dyktatem eurokomuny i inwazją imigrantów. Nie będą Niemcy i Żydzi uczyć nas historii. Nie będą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci – mówi Braun w swoim spocie. Kandydat na prezydenta miasta zapewnia również, że „rozmontuje i rozliczy układ gdański”. – Miasto dla mieszkańców, nie tylko dla obcych spekulantów i deweloperów, jeżeli ulgi i ułatwienia, to dla lokalnych pracodawców i pracowników – kontynuuje.

Grzegorz Braun podkreśla również, że za jego prezydentury Gdańsk nie będzie „tęczowy, brunatny, ani czerwony”, tylko biało-czerwony. – Wiara katolicka, tradycyjna rodzina i polska własność będą tu bezpieczne – zapewnia Braun. – Króluj nam Chryste w Gdańsku i wszędzie – kończy kandydat na prezydenta.

Uzupełniające wybory na prezydenta Gdańska odbędą się 3 marca br. Są one podyktowane tragiczną śmiercią prezydenta Pawła Adamowicza, który zmarł po tym, jak dwukrotnie został raniony nożem podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.'..(źródlo )

„Nie będą Niemcy i Żydzi uczyć nas historii”. Nowy spot Grzegorza Brauna”..”Jednym z kandydatów w nadchodzących 3 marca wyborach na prezydenta Gdańska jest Grzegorz Braun. Znany ze skrajnie prawicowych poglądów reżyser właśnie wypuścił nowy wyborczy spot. – Nie będą Żydzi uczyć nas historii, a zboczeńcy wychowywać naszych dzieci – głosi Braun w nagraniu. “..”– Moja kandydatura to gwarancja prawdziwie dobrej zmiany. Obronię Gdańsk przed dyktatem eurokomuny i inwazją imigrantów – obiecuje w spocie Grzegorz Braun. Zapowiada także, że rozmontuje i rozliczy tzw. „układ gdański”. – Miasto po pierwsze dla mieszkańców, nie dla obcych spekulantów i deweloperów. Gdańsk będzie nie tęczowy, nie brunatny, nie czerwony, tylko biało-czerwony – dodaje. Podkreśla też, jakie wartości przyświecać powinny polityce miasta. – Wiara katolicka, tradycyjna rodzina i polska własność będą tu bezpieczne – zapewnia.

– Króluj nam Chryste w Gdańsku, i wszędzie – podsumowuje spot reżyser. Ale na końcu dodaje jeszcze jedną, ważną deklarację. – Zapewniam, że nigdy nie kibicowałem Arce Gdynia – oświadcza niespodziewanie. “..Wybory uzupełniające na prezydenta Gdańska odbędą się 3 marca. Po zabójstwie ostatniego gospodarcza miasta, Pawła Adamowicza, do wyborów następcy stanęło troje kandydatów: Aleksandra Dulkiewicz, dotychczas doradczyni Adamowicza, Grzegorz Braun i Marek Skiba (źródło )

Dwóch kandydatów na prezydenta Gdańska debatowało w Filharmonii Bałtyckiej. We wtorek Grzegorz Braun i Marek Skiba stanęli do jedynej przed niedzielnymi wyborami debaty. W sali pojawiło się ponad 100 osób.

Jednym z tematów, którymi się zajmowali była komunikacja miejska. Kandydatów pytano między innymi o to, jak ją uzdrowić i jak zachęcić mieszkańców do tego, by chętniej z niej korzystali.

SZYBKI TRAMWAJ

- Jeżeli jest tak, że z osiedli za obwodnicą szybciej i taniej można dojechać samochodem niż komunikacją miejską, to ludzie będą wybierać jazdę samochodem! Ja mieszkam na Osowej. Wybudowano nam dużą zabawkę, czyli Pomorską Kolej Metropolitalną. I aby dojechać z Osowej do Gdańska Głównego trzeba często przesiąść się w Rębiechowie, następnie we Wrzeszczu i dopiero wtedy można dojechać do Gdańska Głównego - mówił Marek Skiba z komitetu Odpowiedzialni Gdańsk.

- Oczywiście trzeba wybudować szybki tramwaj. Już dawno powinno powstać studium budowy kolei podziemnej w Trójmieście, ponieważ niektóre linie mogą zostać w ten sposób rozwiązane - przekonywał Grzegorz Braun.

CO Z MIEJSKIM PROGRAMEM IN VITRO?

Jedną z kwestii, którą poruszyli kandydaci, była także sprawa miejskiego programu in vitro. Obaj - w przypadku zwycięstwa w wyborach - zapowiedzieli jego likwidację.

- To jest niegodziwa procedura. Ten kto myśli inaczej jest albo ignorantem, albo niegodziwcem. Zachęcam - to autoreklama - do oglądania filmu "Eugenika w imię postępu". To film dokumentalny poświęcony tej tematyce - mówił Grzegorz Braun.

- Naszym fundamentem jest wiara i nic bez niej nie zrobimy. Chcę, abyście o tym wiedzieli, bo bardzo łatwo zbłądzić. Zrozumcie, że jesteśmy tym, czym się karmimy. Jeśli będziemy za dużo czytać o tym, czym jest in vitro, to doczytamy w pewnym momencie, jak wiele dzieci poczęło się dzięki temu i jak wiele rodzin jest dzięki temu szczęśliwych. Nie doczytacie jednak, jak wiele dzieci umarło z tego powodu - mówił Marek Skiba.

Udziału w debacie odmówiła trzecia kandydatka - komisarz Gdańska Aleksandra Dulkiewicz. Jak tłumaczyła, nie chce brać udziału w dyskusji z Grzegorzem Braunem, który jawnie sprzeciwia się demokracji.”..(źródlo)

Mocne przemówienie Grzegorza Brauna! Uruchamia infolinię i serwis do zgłaszania naruszeń Układu Gdańskiego: „Zadzwońcie do nas zanim przyjdziemy po was”..”Grzegorz Braun na dzisiejszej konferencji poinformował o uruchomieniu serwisu oraz telefonu zaufania dla osób pokrzywdzonych przez Układ Gdański. – Masz informację na temat korupcji w Gdańsku? Zostaw nam informację – czytamy na stronie ukladgdanski.pl.Grzegorz Braun w mocnym przemówieniu zwrócił się do mieszkańców Gdańska, by zgłaszali przykłady korupcji w Gdańsku na specjalnej infolinii oraz stronie internetowej, którą właśnie uruchomiono. Apel kieruje też do „skruszonych przedstawicieli mafii, służb i lóż”, by „zadzwonili do nas, zanim przyjdziemy do was”...” Zapraszam do wejścia na stronę ukladgdanski.pl. Zapraszam do korzystania z telefonu zaufania zaufania Układu Gdańskiego. Zapraszam do kontaktu wszystkich poszkodowanych i ewentualnie skruszonych przedstawicieli mafii, służb i lóż. Zadzwońcie do nas, zanim przyjdziemy po was – powiedział na konferencji Grzegorz Braun, kandydat na prezydenta Gdańska. (więcej )

 https://naszeblogi.pl/52787-kaczynski-zemscil-sie-na-gdansku-infantylna-dulkiewicz

https://naszeblogi.pl/52779-pytaja-czy-adamowicz-jest-ojcem-corki-dulkiewicz

https://naszeblogi.pl/52737-rasistowski-atak-you-tube-na-brauna-ma-pomoc-dulkiewicz

https://naszeblogi.pl/52725-korupcyjny-telefon-zaufania-brauna-panika-w-gdansku

https://naszeblogi.pl/52672-gdansk-plazynski-i-wyszkowski-ujawnili-przekrety-dulkiewicz

https://naszeblogi.pl/52660-sondaz-braun-ma-juz-40-procent-poparcia-w-gdansku

https://naszeblogi.pl/52631-tusk-osobiscie-zamieszany-w-niszczenie-brauna-w-gdansku

https://naszeblogi.pl/52611-walentynowicz-poparl-brauna-zatopia-gdanska-mala-sycylie

https://naszeblogi.pl/52596-przekret-gdanski-kaczynski-przestraszyl-sie-brauna

https://naszeblogi.pl/52431-winnicki-wystartuje-na-prezydenta-gdanska

-----

Mój komentarz

Układ Gdański musi mieć swoje tajne sondaże. I musi być nieciekawie, bo przerywa się medialną zmowę milczenia wokół Brauna. Media skupione wokół Układu i Układu Gdańskiego rozpoczęły pierwsze piorące mózgi Gdańszczan ataki na Brauna.

Dobry wynik Brauna spowoduje, że będzie kandydował do Europarlamentu z Gdańska, że stanie się twarzą i lokomotywą kampanii wyborczej koalicji propolskiej.

Braun w tych wyborach pokazał ,że ma charyzmę, że potrafi zgromadzić wokół siebie dobrych organizatorów.

Jestem przekonany, że Braun po eurowyborach stworzy nową partię. Przejmie ludzi od schodzącego ze sceny politycznej Korwina Mikke. I przejmie tych narodowców, którzy mają dość nieudaczników okupujących kanapę Ruchu Narodowego.

Braun już jest zwycięzcą wyborów w Gdańsku. Nawet jeśli przegra .Pokazał przy tym, że ma odwagę polityczna, jest skuteczny.

Tuż po śmierci Adamowicza napisałem tekst o korzyściach jakie by odnieśli narodowcy, gdyby wystartował Winnicki .Okazało się ,że narodowcy analizowali ten scenariusz i doszli do wniosku , że …..nie zbiorą podpisów.

W starciu o przywództwo nad ruchem narodowo wolnościowym pomiędzy Braunem, a Winnickim Braun wyszedł zwycięsko.

Marek Mojsiewicz

video Jerzy Robert Nowak popiera Grzegorza Brauna

video Jan Pospieszalski (TVP) wRealu24 o tym czy jesteśmy świadkami końca cywilizacji chrześcijańskiej?

Video Debata Grzegorz Braun - Marek Skiba

video Grzegorz Braun: spot wyborczy Lwy Gdańskie #4

|<a Marek Mojsiewicz lubi Marek Mojsiewicz Utwórz swój znacznik „Lubię to” Reklama w internecie

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka