10 obserwujących
277 notek
403k odsłony
810 odsłon

Aż strach się bać! - do polityki wdarły się dziki.

Wykop Skomentuj26

Kiedy Partia Zielonych zaczęła zwoływać oburzonych na protest przed Sejmem w obronie dzików, przyroda nie mogła pozostać na to obojętna, bo przecież (jak mawiał klasyk z Platformy) -”Polska to dziki kraj”. Niezwłocznie watahy ruszyły przed Sejm...

Przed Sejmem, jak donoszą media, zebrał się (w liczbie kilkuset) tłum miłośników fauny wszelakiej i stworów wszelkich, oczywiście z wyjątkiem szarańczy, bo ta jest „pisowska”. Obserwatorzy donoszą, że wyglądało to mniej więcej tak:

image

Idea ratowania populacji dzikiego, polskiego dzika przed polskim rządem - połączyła wszystkich „anty pisowców”, bez względu na ich przynależność partyjną. Chodzą słuchy, że w najbliższych dniach zostanie powołany ruch DKORP (Dzika Koalicja Oburzonych Rządami PiS-u). Na razie politycy opozycji łączą się we wspólnym oburzeniu i potępieniu władz, czemu dają wyraz w swoich apelach i publicznych wypowiedziach.

Na przykład takich:

image

takich

image

albo takich:

image

Komentatorzy życia politycznego, są zgodni, że akcja ratowania dzika przyniesie opozycji i dzikom wymierne korzyści. Nowe sondaże już podobno wskazują na spory wzrost poparcia dla partii opozycyjnych... choć na razie tylko wśród leśnej braci.

image

Oczywiście, są też i takie głosy:

image

A ja myślę, że nie ma lepszego miejsca dla dzików i zielonych polityków... niż właśnie las.

Wykop Skomentuj26
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości