Władza Alfa
najbrudniej jest tam gdzie nie zaglądamy
5 obserwujących
66 notek
71k odsłon
  369   0

Covid umiera na statystykę

Z wykresu zgonów według przyczyn 2019/2021(GUS) wynika w 2020r wyrażne obniżenie się zgonów np, na nowotwory. Tak się ciekawie składa, że suma tych "obniżek" właściwie odpowiada wysokości słupka zgonów na Covid-19.

Prawda, że to przedziwny zbieg okoliczności? Zapraszam do do próby wyjaśnienia cudu równowagi, lub homeostazy jak niektórzy woleliby to nazywać. Jak widać nierównowaga obejmuje tylko kreacje ludzkie, a przede wszystkim kreacje polityczne, które niestety kosztują ludzi bardzo wiele z życiem włącznie.

A jednak szwindel Covidowy musiał zacząć wyłazić, dlatego też "pandemia" ustępuje, ale przed statystyką, którą oczywiście jej kreatorzy przewidzieli. Wiadomo że kreatywna księgowość w kwestii przyczyn zgonów musi pokazać się w statystyce. Nieubłaganie "przybyło", o ile jest fałszywe, równoważy sie z miejscami gdzie "ubyło" co właśnie pięknie pokazuje wykres GUS'u. Szkoda, co też dziwne, że nie sposób wydobyć tu dalne liczbowe 19/21.

Sprawcy "pandemii" wiedzieli że prawda wyjdzie w statystyce (czyli sztuczne przypisywanie Covidowi innych przyczyn zgonów), więc i plany są do tego dostosowane. Wypada tylko współczuć zaszczepionym, jeszcze nie ofiarom eksperymentu, ale skoro to szczepionka genetyczna, po raz pierwszy w historii testowana na ludizach, to określenie "ofiary" może nabrać szczególnego znaczenia zarówno po pewnym czasie jak i z najróżniejszych kierunków efektu grzebania ludziom w genach.

Źródło GUS https://stat.gov.pl/download/gfx/portalinformacyjny/pl/defaultaktualnosci/5746/10/1/1/umieralnosc_i_zgony_wedlug_przyczyn_w_2020_roku._informacja_sygnalna_w_formacie_pdf.pdf

image

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale