28 obserwujących
502 notki
387k odsłon
  280   6

Czyja będzie Polska

Totalny upadek moralności

W przededniu rocznicy napaści Niemiec na Polskę, powracam do swojego dzieciństwa.

Dziś, gdy zapominam czasem gdzie odłożyłam coś przed momentem, wydarzenia z dzieciństwa widzę wyraźnie i ostro. Pamiętam doskonale rozpoczynanie roku szkolnego od wycieczek do Oświęcimia żeby zobaczyć zbrodnie Niemców i pamiętam opowiadania taty jak to nasi tak zwani "wyzwoliciele" rabowali kopalniane maszyny by po kilku dniach je znowu montować w tym samym miejscu jako dar od tak zwanego "wyzwoliciela".

Byli to Niemcy którzy nie wylecieli w 1939 roku gdzieś w kosmos, a inni zwani nazistami, w tym czasie mordowali Polaków i nie tylko, w zakładanych przez siebie obozach. I byli to Rosjanie znaczący swoją obecność kradzieżami i gwałtami, a potem otrzymawszy Polskę w darze jako największą wojenną zdobycz Stalina, wprowadzali bolszewickie rządy.

I jedni i drudzy warci siebie. Oszuści, kłamcy i mordercy udający kogoś innego.

Dzięki rodzicom i nauczycielom jeszcze przedwojennym znających prawdę, mieliśmy to szczęście umieć rozróżniać co to prawda, a co jest propagandowym fałszem.

W obecnym czasie, gdy wydałoby się, że ludzie żyją tak jak chcą i korzystają z wszystkich dobrodziejstw z jakich chcą, wraca koszmar z dni dzieciństwa.

Ruski atak na Ukrainę i Niemcy chcący pod płaszczykiem UE, przejąć władzę, a opornych dzisiaj głodzić, jutro może zamknąć w obozach pracy. To niemożliwe? A jednak.

Kto i przez kogo jest atakowany nieustannie w sposób barbarzyński kłamstwem, pomówieniami i upokorzaniem na każdym kroku. To nie tylko rząd ale wszyscy ci co na niego zagłosowali są kandydatami  do obozów. Takiej chcą Polski. Polski pod batogiem Niemca czy Ruska.

To ta mniejszość kupiona, zindoktrynowana przez ponoć niezależne media polskojęzyczne, budujące skutecznie piątą kolumnę .Przerabialiśmy to już kiedyś za komuny wtłaczającej do głów jedynie słuszne poglądy. Kiedyś zrzucaniem winy jednych na drugich, dziś kupowaniem jednych przeciw drugim. Kiedyś były czerwone krawaty, dziś tęczowe kolory, genderyzacja i hasła o szacunku i tolerancji które ani z szacunkiem, ani z tolerancją nie mają nic wspólnego.

Niech rocznice powstania Solidarności i wybuchu II Wojny uświadomią nam -"czyja będzie Polska"

Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale