28 obserwujących
503 notki
388k odsłon
  355   6

Straszny Jarosław Kaczyński siewca nienawiści i wszystkiego co złe.


Tak prezesa Prawa i Sprawiedliwości przedstawiają ponoć niezależne media z obcym kapitałem. Gdy zapytasz na czym ta straszność polega, wymienią zaraz kilka słów i nie są to słowa wulgarne, namawiające do przemocy, ale określające prawdziwe działania podejmowane przez totalną opozycję przeciwko swojemu społeczeństwu, a sprzyjające innym państwom.

To że opozycja nazwała siebie totalną każdy wie od samego początku gdy większość wyborców oddała swój głos na Prawo i Sprawiedliwość.

Likwidatorzy jednostek wojskowych, poczt, posterunków policji, kopalń i czego się tylko da, by z Polski zrobiła się kamieni kupa, nie potrafią wybaczyć Jarosławowi Kaczyńskiemu tego, że nie wsiadł do Tupolewa Tu-154M.

Dał temu wyraz, kilka miesięcy po tym, niejaki Ryszard Cyba zabijając Marka Rosiaka, tylko dlatego, że bezpośrednio nie mógł dosięgnąć Jarosława Kaczyńskiego.

Na czym ta straszność i sianie nienawiści polega, można po czynach poznać, odpuścić sobie TVN, Michnika i innych Olejnik, a samemu oddzielić prawdę od fałszu.

Dobra i pełna miłości totalna opozycja wysyłała głodne dzieci na szczaw i mirabelki, zły i nienawistny kaczor wymyślił 500+

Odpowiedź totalniaków - to czyste rozdawnictwo, oni nasze pieniądze przepiją.

To samo jeżeli chodzi o osoby starsze które w młodych swoich latach okradane były przez komunę. Totalniacy kazali zabierać im dowód i równocześnie upokarzająco wyzywać od moherowych beretów.

Jakoś za rządów Prawa i Sprawiedliwości znalazły się pieniądze na trzynastki i czternastki.

To tylko dwa przykłady a jest ich całe mnóstwo by pokazać czym jest prawda, a gdzie pijarowe pranie mózgów przez media ponoć niezależne z obcym kapitałem

Pamiętać też należy o wojnie za naszą granicą

W każdym normalnym kraju, z normalną opozycją, każdy rząd będzie dbał o bezpieczeństwo swoich obywateli i choć nie wiem jakby się nie podobał opozycji sposób sprawowania władzy, nie będzie obniżała prestiżu Państwa.

Przypomnieć należy wszystkim totalnym; PO, Lewicy, PSL, Hołowniakom to, że Prawa i Sprawiedliwości nie wali się dechą, ani nie strąca jak szarańczy, czy też nie organizuje swoich bojówek z wykropkowanymi hasłami, do zakłócania spotkań innym.

To jest właśnie anarchia i totalitaryzm.

Lubię to! Skomentuj27 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale