Gmach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów
W napisie na tym budynku zabrakło Boga. Kpi z nas również Honor i Ojczyzna.
Lokatorzy tego budynku już dawno nie wiedzą co to takiego.
Wymazali te słowa z swoich serc i marzy im się żeby tak uczynili wszyscy.Hola! - panie i panowie! Żyje w tym kraju jeszcze mniejszość, według waszych szacunków, która domaga się głośno i wyraźnie swoich praw.
Koniec z fałszowaniem
Koniec z oszustwami i okradaniem
Koniec z trwonieniem ciężko zapracowanym przez tą mniejszość, pieniędzy.
Koniec z wyganianiem naszych dzieci z własnego kraju.
Koniec z terroryzmem medialnym!

W rocznicę zniewolenia naszego kraju, przez reżim waszego, PO i spółka z pałacu prezydenckiego, guru Jaruzelskiego, najechaliśmy na Warszawę z naszym ogniem fag biało - czerwonych, róż i gorącem serc, byście poczuli oddech tej mniejszości, jak nas nazywacie.
Płonący gniewem i dumą z tego że Polakami jesteśmy.
A decyzję biskupów: Wiesława Meringa, Ignacego Deca, Antoniego Dydycza i Edwarda Frankowskiego, uznaliśmy jako obelgę.
Wczoraj niejeden z was mógł wśród nas zobaczyć samego Jezusa.On zawsze kroczy tuż przy pokrzywdzonych.Zapomnieliście? Nikt z was nie zapytał, jak kiedyś apostoł Piotr uchodząc z płonącego Rzymu: Quo vadis, Domine?
Po co...Prawda?
Zapomnieliście już przestrogi:
"Natomiast biada wam, bogaczom, bo odebraliście już pociechę waszą.
Biada wam, którzy teraz jesteście syci, albowiem głód cierpieć będziecie.
Biada wam, którzy się teraz śmiejecie, albowiem smucić się i płakać będziecie.
Biada wam, gdy wszyscy ludzie chwalić was będą. Tak samo bowiem przodkowie ich czynili fałszywym prorokom. (Łk 6,20-26)"
Zdradziliście, ot tak sobie, Lud Boży.Wolicie jego ciemiężycieli. Nie brakuje was przy pogrzebach łotrów i zdrajców.Użyczacie Świątyń Bożych wznoszonych rękami wierzących, na niezbożne śluby, pogrzeby tych którzy Boga mają za nic. Świątynie dla nich są tylko dodatkiem do ich rozpustnych poczynań. Usprawiedliwieniem są dla was ci co to popierają fałszerzy, oszustów i złodziei.
Jak inni podchodzą do stołu pańskiego głusi i ślepi.
Drobne oszustwo czy też wyzyskiwanie swoich pracowników nie przeszkadza w tym. Jest przecież sakrament spowiedzi.
Obłudnicy.
Nie ma was z Ludem Bożym.
Dlaczego wyganiacie Boga z naszych świątyń?
Inne tematy w dziale Polityka